"Rolnik szuka żony". Bilety na koncerty Ewy szybują. Tyle trzeba zapłacić za posłuchanie jej na żywo

Ewa z "Rolnik szuka żony" spełnia się w roli piosenkarki. Wiemy, jaką kwotą trzeba dysponować, aby posłuchać kandydatki Waldemara na żywo.

Dziesiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" lada dzień się zakończy. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 10 grudnia. Jedną z uczestniczek sezonu jest Ewa Kryza - kandydatka Waldemara. Bohaterka matrymonialnego programu od lat zajmuje się śpiewaniem, a w internecie nietrudno znaleźć jej autorskie nagrania. Po wyemitowaniu sezonu "Rolnika" z jej udziałem zainteresowanie muzyką Kryzy wzrosło - podobnie jak ceny biletów na jej koncerty.

Zobacz wideo Marta Manowska ma pomysł na nowy program

"Rolnik szuka żony". Ceny biletów za koncerty Ewy. Będzie gwiazdą? 

Ewa Kryza z programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na swoim instagramowym profilu, że już 29 grudnia wystąpi na koncercie świątecznym w Kazimierzy Wielkiej. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarezerwować stolik w cenie 50 złotych za osobę. Chętni mogą skorzystać także z opcji z wyżywieniem w cenie 100 złotych za osobę. W cenę kolacji wchodzi danie główne, deser oraz napoje. Warto wspomnieć, że Ewa z "Rolnika" śpiewa od 12. roku życia i ma za sobą wystąpienia w innych programach telewizyjnych. Prezentowała swój talent w "Szansie na sukces", pojawiła się również w "Mam talent!" TVN-u i "Disco Star" w stacji Polo TV. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" zajmuje się głównie muzyką pop, ale i disco-polo. Do jednych z jej piosenek należy utwór "Wymyśliłam nas", który na YouTubie zdobył ponad 172 tys. wyświetleń.

'Rolnik szuka żony'. Tak kiedyś wyglądała Ewa. Poznajecie ją w blond włosach?'Rolnik szuka żony'. Tak kiedyś wyglądała Ewa. Poznajecie ją w blond włosach? fot. Youtube/Rolnik szuka żony/screenshot

"Rolnik szuka żony". Waldemar wybrał Ewę. Czy aby na pewno? 

Decyzja Waldemara względem wyboru partnerki wywołała szczególnie dużo emocji u widzów. Konkurentką Ewy była Dorota. Gdy uczestnik powiedział jej o swojej decyzji, ta odparła, że nie ma mu tego za złe i życzy wszystkiego, co najlepsze. W ostatnim czasie Dorota odniosła się do udziału w show, dając dość niejednoznacznie odpowiedzi. Czyżby sugerowała, że Waldemar porzucił dla niej Ewę? Na pytanie o to, czy jest z rolnikiem, odpowiedziała zabawnie "pomidor". Wypowiedziała się o nim w wyjątkowo miły sposób. "Jest uczuciowym mężczyzną o pięknym wnętrzu. W telewizji tego niestety nie widać. (...) To była ciężka decyzja do samego końca, podjął ją na ten moment, jak się czuł. A czy to była dobra decyzja? Dowiemy się niebawem. (...) Niebawem wszystko się okaże" - pisała Dorota w mediach społecznościowych.

'Rolnik szuka żony'. Ewa brylowała już w telewizji. W innej roli'Rolnik szuka żony'. Ewa brylowała już w telewizji. W innej roli fot. Youtube TVP Rolnik

Więcej o:
Copyright © Agora SA