Natalia Janoszek (!) i Aneta Glam zamieszkały w dżungli. TVN postawił 12 celebrytek przed wyzwaniem

TVN już z końcem grudnia wyemituje nowy reality show. Tym razem celebrytki będą musiały zmierzyć się z warunkami panującymi w dżungli. Znamy szczegóły wyprawy do Tajlandii.

Stacje telewizyjne muszą się mierzyć z nową rzeczywistością. W dobie prężnie rozwijających się social mediów podpatrują, jakie treści najlepiej sprawdzają się u młodej społeczności i dokładają nowości do ramówki. TVN właśnie poinformował, że już niebawem światło dzienne ujrzy nowy format typu reality show. Celebrytki będą sobie musiały poradzić w dżungli.

Zobacz wideo Marcin Tyszka o pułapkach w show-biznesie. Przed tym ostrzega celebrytów

TVN z nowym reality show. Celebrytki zamieszkają w dżungli 

TVN startuje z całkowicie nowym formatem. Tym razem zaprosili celebrytki do Tajlandii, gdzie odcięte od świata będą musiały poradzić sobie w sercu dżungli z dala od udogodnień, z których korzystają każdego dnia. "Na co dzień korzystają z życia i zdobyczy technologii, otacza je sztab ludzi dbających o ich wygląd i urodę. W sercu Tajlandii sprawdzą, czy mają wolę walki, instynkt przetrwania i potrafią dogadać się w kobiecym gronie. [...] W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa" - czytamy na Playerze. Oczywiście przez cały ten czas najpopularniejsze twarze show-biznesu będą musiały ze sobą współpracować, ale tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę pieniężną. Na ten moment nie ujawniono kwoty. Wiadomo jednak, że pierwsze dwa odcinki pojawią się na Playerze już 2 grudnia, a na antenie TVN zostaną wyemitowane kolejno 28 i 29 grudnia o 22.25.

One wystąpią w "Królowej Przetrwania". Są bardzo znane w internecie 

TVN zapowiada, że w nowej produkcji będziemy mogli zobaczyć celebrytki, które znane są nam głównie z mediów społecznościowych i programów telewizyjnych. Wśród uczestniczek wymienia się między innymi Anetę Kurp, znaną jako Aneta Glam, Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, która zawodowo spełnia się jako modelka i piosenkarka czy też Natalia Janoszek, która pojawiła się między innymi z formatów, takich jak "Taniec z Gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ostatnio było jednak o nie głośno za sprawą tego, że jak stwierdził Krzysztof Stanowski, ta zmyśliła karierę. Nie zabraknie również uczestniczek programów randkowych - Josephine Kwaśniewska z "Love Island" i zwyciężczynię piątej edycji "Hotelu Paradise" Wiktoria Kozar.

Z informacji przekazanych przez serwis cozatydzien.pl dowiadujemy się, że TVN zaangażował również gwiazdy internetu. W "Królowej Przetrwania" pojawią się Klaudia Klimczyk, która zdobyła popularność dzięki humorystycznemu profilowi na TikToku @mamanaobrotach oraz zawodniczka MMA i jedna z najpopularniejszych influencerek Marta Linkiewicz. Nie zabraknie znanych z "Warsaw Shore" Eweliny "Ewelona" Kubiak oraz Ewy Piekut. Wśród uczestniczek znalazły się też dziennikarka i prezenterka telewizyjna Edyta Folwarska oraz Klaudia Nieścior, zwyciężczyni 11. edycji "Top Model".

Natalia Janoszek na pokazie mody ZieniaNatalia Janoszek na pokazie mody Zienia kapif

Klaudia Nieścior, zwyciężczyni 'Top Model'Klaudia Nieścior, zwyciężczyni 'Top Model' kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA