"Hotel Paradise". Sonia Szklanowska dostała własny program. Teraz wygląda zupełnie inaczej

Sonia Szklanowska dała się poznać w drugiej edycji "Hotelu Paradise". Jak dzisiaj wygląda uczestniczka? Zrobiła karierę w telewizji.

Sonia Szklanowska zyskała popularność w drugiej odsłonie programu "Hotel Paradise". Wówczas dała się poznać jako niezwykle wrażliwa i delikatna osoba. Niestety, bohaterka edycji nie znalazła prawdziwej miłości na rajskiej wyspie. Udało jej się zdobyć rozpoznawalność w sieci, którą wykorzystała do budowania własnej kariery. Obecnie Sonia jest influencerką. Jej działania w sieci śledzi niecałe 200 tysięcy użytkowników. Sonia zmieniła również swój wizerunek. Poznajecie?

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Ostra kłótnia między uczestnikami. Poszło o zazdrość

"Hotel Paradise". Co słychać u Soni Szklanowskiej z drugiej edycji? Tak dziś wygląda uczestniczka

Sonia Szklanowska stała się gwiazdą telewizji. Mało kto wie, że pod koniec 2022 roku uczestniczka "Hotelu Paradise" została współprowadzącą pewnego show, które jest emitowane w telewizji WP. Chodzi o "Jedziemy na wakacje". U boku Szklanowskiej można zauważyć Rafała Cieszyńskiego. Dwójka prowadzących zajmuje się testowaniem popularnych miejsc na zagraniczne wyjazdy. W ramach programu byli między innymi w Dubaju, Turcji czy Egipcie. Wkrótce fani doczekają się drugiego sezonu podróżniczego show. Premiera zaplanowana jest na grudzień 2023 roku. Sama Sonia nieco zmieniła swój wygląd od czasów "Hotelu Paradise", dlatego część fanów mogła jej nie rozpoznać. Spójrzcie do galerii, aby zobaczyć więcej zdjęć influencerki.

 

"Hotel Paradise". Jak wygląda życie miłosne Soni?

Jak wyglądają sprawy sercowe Soni Szklanowskiej z "Hotelu Paradise". Kobieta nie porusza tego tematu w mediach społecznościowych. W 2021 roku uczestniczka była w relacji z tajemniczym mężczyzną. Z czasem jednak zaczęła publikować sugestywne posty. Fani zastanawiali się, czy para się rozstała. Sonia wówczas potwierdziła, że na jakiś czas stracili kontakt. "Niektórzy pojawiają się znienacka, mieszają, mącą w naszych sercach, a potem znikają bez pożegnań" - cytowała wówczas fragment "Małego Księcia" na profilu na Instagramie. Obecnie na koncie Soni Szklanowskiej nie znajdziemy zbyt wiele zdjęć z partnerem. Można jednak doszukać się jednego filmiku z tajemniczym mężczyzną, który sugeruje, że dawna uczestniczka jest w związku. ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise" to nie pierwsze show z udziałem Pawła. Możecie go kojarzyć z innego programu

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA