"Hotel Paradise". Sonia i Łukasz żałują, że nie wygrali. Mieli plan na finał: Mówię o tym otwarcie

Sonia z Łukaszem, mimo zaskoczenia wszystkich, znaleźli się w finale "Hotelu Paradise". To, że zaszli tak daleko, było sporym sukcesem, jednak w ostatnim odcinku uwierzyli, że jest szansa na zwycięstwo i rozpatrywali różne scenariusze. Jeden z nich dotyczył rzutu kulą.

Sonia z Łukaszem z "Hotelu Paradise" zaskoczyli wszystkich, siebie nie wyłączając, wejściem do finału. Mimo że para przez długi czas nie mogła dojść do porozumienia, dziś wspominają ten okres z dużą dozą dystansu, a nawet utrzymują ze sobą kontakt po programie. Co myślą o swoim udziale w show?

"Hotel Paradise". Sonia i Łukasz byli blisko wygranej

Uczestnicy "Hotelu Paradise", Sonia i Łukasz, walczyli w finale o główną nagrodę. Ostatecznie się nie udało, ale wcale nie rozpaczają po dawnej porażce. Przeciwnie - są wdzięczni, że zaszli tak daleko i zdobyli przyjaciół, z którymi po dziś dzień utrzymują kontakt. Kilka miesięcy temu, w momencie nagrywania odcinków nie byli jednak aż tak optymistycznie nastawieni. Wyraźnie czekali, by wreszcie opuścić hotel i zakończyć swoją relację. Obydwoje rozważali, że gdyby to oni stanęli naprzeciw siebie i musieli zdecydować, czy zgarną pieniądze, bez wahania zabraliby je wyłącznie dla siebie i pozostawili partnera z pustymi rękoma.

Zobacz też: Sonia z "Hotelu Paradise" pokazała na nowym zdjęciu o wiele więcej niż w programie. "Ten tydzień będzie mocny jak ta fota"

'Hotel Paradise'Finał "Hotel Paradise 2". Kto wygrał? "Ludzie nas znienawidzą"

Ja powiem szczerze, chciałem rzucić kulą i mówię o tym otwarcie. Myślę, że widzowie też na to liczyli. Oczywiście, nie chwalę się tym, ale chciałem to zrobić, chciałem pokazać Soni, kto rozdaje karty. Finalnie podzieliłbym się z nią tą nagrodą, ja tylko dbam o swój image - powiedział Łukasz w rozmowie z Jastrząb Post.

Sonia z kolei nie była przekonana o dobroduszności kolegi.

Magda i Robert z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Związek Magdy i Roberta nie przetrwał po programie. "Zaczęło się od kłamstw"

Myślę, że jakby rzucił, to już by zgarnął to dla siebie. Ja też miałam taki plan, że rzucę na sześćdziesiątce (60 na 100 tysięcy złotych dla niej - przyp. red.). Aczkolwiek chwilę przed finałem złapaliśmy się za ręce, szliśmy po schodach i ja już w takiej chwili pomyślałam, że wkurza mnie, zabiłabym go, ale było takie wsparcie między nami i od tamtego czasu już nie mamy takich wojen - powiedziała Sonia.

Ostatecznie Łukasz z Sonią, mimo początkowej niechęci, wciąż utrzymują kontakt i co jakiś czas na ich kontach na Instagramie pojawiają się wspólne zdjęcia. 

Sprawdź: Modne stroje kąpielowe na Avanti24.pl!

Zobacz wideo Klaudia El Dursi cieszy się z zakończenia zdjęć do programu "Hotel Paradise"
Więcej o: