Sonia z "Hotelu Paradise" pokazała na nowym zdjęciu o wiele więcej niż w programie. "Ten tydzień będzie mocny jak ta fota"

Sonia z "Hotelu Paradise" jeszcze nigdy nie zaprezentowała się widzom w takim wydaniu. Mimo że na wyspie uczestnicy nie mieli oporów przed prezentowaniem się w kusych kostiumach, tym razem było o wiele ostrzej. Opis pod jej zdjęciem na Instagramie dodatkowo potęguje emocje.

Ostatnie doniesienia sugerują, że Sonia z "Hotelu Paradise" znajdzie się w finale. Jej zachowanie w show budziło sporo emocji, a uczestniczka zebrała spore grono nie tylko zwolenników, ale i przeciwników. Z pewnością duże znaczenie ma tutaj także fakt, że dziewczyna od momentu rozpoczęcie swojej przygody z programem nie stworzyła z żadnym z chłopaków trwałej relacji. Takie położenie nie ułatwia jej sytuacji, bowiem zazwyczaj posiadanie partnera daje faktyczną możliwość dojścia do finału. Jej przypadek pokazuje, że nie jest to jednak kluczowe.

Sonia z "Hotelu Paradise" wygina się na odważnym zdjęciu

Sonia z "Hotelu Paradise" obecnie jest w finałowym tygodniu z Łukaszem. Co prawda nie tworzą najlepszego duetu - ciągłe kłótnie i zwroty akcji dodają jednak pikanterii ostatnim odcinkom programu. Kolejne konflikty i spory między uczestnikami sprawiają, że trudno przewidzieć, co wydarzy się w kolejnych odsłonach. Sonia dodała na swoim Instagramie zdjęcie, którego opis sugeruje, że naprawdę sporo może się jeszcze dziać.

Hanna Balwierczak - 'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Internauci zachwyceni nową fryzurą Hanny Balwierczak. "Bez grzywki jest sztos"

Zapnijcie pasy i się trzymajcie moi mili, bo ostatni, finałowy tydzień w "Hotelu Paradise" będzie tak mocny jak ta fota! - zaczęła Sonia.

Nie da się ukryć, że w pierwszej kolejności to nie opis przyciąga uwagę, a wyrazista i wyzywająca charakteryzacja uczestniczki. Osobą odpowiedzialną za metamorfozę Soni była inna członkini hotelowej ekipy - fotografka Hania, która dosyć szybko pożegnała się z programem.

Milionerzy"Milionerzy". Pytanie za milion o manata azerbejdżańskiego

Wykonała ją moją koleżanka @hannabalwierczak z hotelu! Bardzo utalentowana osobowość! Swoją drogą to bardzo ciekawe, gdy spotykają się dwa mocne charaktery - na początku lecą iskry, ale po czasie, gdy się już dotrą, zaczynają tworzyć całkiem niezły team. Dzięki Hania - napisała Sonia.  
 

"Hotel Paradise" Sonia może być w finale - kto jeszcze?

Finał "Hotelu Paradise" już w ten czwartek. Obecnie w programie znajdują się trzy pary - Magda z Robertem, Sonia z Łukaszem i Ata z Arturem. Każdy odcinek może być decydujący, bowiem produkcja cały czas zaskakuje i nigdy nie wiadomo, kiedy któryś z duetów będzie musiał opuścić wyspę. Ostatecznie o pieniądze zawalczą dwie z nich - w czwartek po godzinie 20.30 na antenie TVN7 dowiemy się, kto zwycięży drugą edycję "Hotelu Paradise".

Zobacz też: Wpadka w "Hotel Paradise". Przypadkiem ujawniono finałowe pary? Uczestnicy w eleganckich strojach, widać spadającą kulę

Sprawdź najmodniejsze stroje kąpielowe tylko na Avanti24.pl!

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Łukasz pomaga Marietcie w urządzaniu mieszkania
Więcej o: