"Hotel Paradise". Roch ma tajemniczą ukochaną. Fani odkryli, kim jest. Też ją widzieliście

Roch z siódmej edycji "Hotelu Paradise" nie znalazł szczęścia u boku Justyny. Niedawno uczestnik reality show pochwalił się nową miłością. Fani podejrzewają, że to uczestniczka jednej z poprzednich edycji programu.

Roch Krzyżański wystąpił w siódmej edycji "Hotelu Paradise". Jego zachowanie podczas trwania programu budziło wiele kontrowersji. Uczestnik niejednokrotnie podpadał internautom. Ostatnio finalista miłosnego reality show pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Pomimo iż na fotografii nie widać twarzy, fani mają swoje podejrzenia. Internauci są przekonani, że serce Rocha skradła uczestniczka trzeciej odsłony programu.

Zobacz wideo Byliśmy w kawiarni zwycięzcy "Hotelu Paradise". To jedyne miejsce, w którym watę cukrową dostaniecie do wszystkiego

"Hotel Paradise". Roch ma tajemniczą ukochaną. Fani odkryli, kim jest jego wybranka

Po zakończeniu siódmej edycji "Hotelu Paradise" Roch cieszył się zainteresowaniem mediów. Choć razem z Justyną dotarli aż do finału, po opuszczeniu programu ich relacja bardzo szybko się zakończyła. Krzyżański nie musiał jednak długo czekać na miłość. Ostatnio pochwalił się na swoim instagramowym profilu, który jest obserwowany przez niemal 80 tysięcy fanów, zdjęciem z tajemniczą kobietą.

A to wszystko dzięki niej. Ostatnie moje miesiące były niezwykle wyjątkowe. Wiele nauki, dziesiątki większych i mniejszych podróży, jak i nadzwyczajnie dużo pozytywnych i zwariowanych emocji - napisał pod fotografią.

Tożsamości wybranki Rocha nie udało się długo utrzymać w sekrecie. Fani szybko zorientowali się, kim jest nowa ukochana finalisty "Hotelu Paradise". Internauci są przekonani, że to Luiza z trzeciej edycji programu. "Chyba Luiza z HP 3", "Byli razem w Krakowie w weekend, widziałam ich", "W sumie widzę też, że wzajemnie lubią swoje posty i ten sam zamek. Chyba byli razem" - czytamy w komentarzach.

'Hotel Paradise'. Roch znów zakochany'Hotel Paradise'. Roch znów zakochany Instagram/roch.hotelparadise7

"Hotel Paradise". Roch zadebiutował w roli wykładowcy. "Jestem zaszczycony"

Jakiś czas temu Roch miał okazję sprawdzić się w roli wykładowcy akademickiego. Finalista "Hotelu Paradise" wziął udział w spotkaniu ze studentami Collegium Civitas. Podczas prelekcji rozmawiał ze słuchaczami na temat działalności w mediach społecznościowych po udziale w popularnym programie, poruszył także wątek hejtu oraz internetowego wizerunku. Krzyżewski nie ukrywa, że był bardzo podekscytowany zadaniem. - Jestem zaszczycony, że mogłem wziąć w czymś takim udział. Pierwszy raz dostałem takie zaproszenie. I po raz pierwszy będę na uczelni w innej roli niż student - mówił na InstaStories.

Więcej o:
Copyright © Agora SA