"Hotel Paradise". Sonia rozstała się z chłopakiem? Niepokojący wpis: Niektórzy mącą w naszych sercach

W życiu Soni z programu "Hotel Paradise" ostatnio zaszło sporo zmian. Z jednej strony może poszczycić się sukcesami na polu zawodowym, ale wiele wskazuje też na to, że w życiu osobistym mierzy się z problemami.

Pod koniec czerwca na profilu Soni z "Hotelu Paradise" pojawiło się zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyzny. Krótko po tym okazało się, że uczestniczka drugiej edycji programu w końcu odnalazła miłość. Czy para nadal jest razem?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise". Sonia rozstała się z chłopakiem?

Ze względu na obowiązki zawodowe partner Soni musiał jakiś czas temu wylecieć z Polski, co wystawiło ich związek na próbę. Przed pożegnaniem zakochani wymienili się bransoletkami z zawieszką w postaci elementu puzzli.

Kilka dni temu Sonia zorganizowała huczną premierę swojego singla, na której miała ją jeszcze no sobie. Niestety, ostatnie publikacje celebrytki w mediach społecznościowych sprawiają wrażenie, że w jej związku pojawiły się problemy. W ostatnim czasie z jej InstaStories można było wyczytać, że przestaje wierzyć w miłość i doświadczyła gorzkiej lekcji. W niedzielę opublikowała także fragment z "Małego Księcia".

Niektórzy pojawiają się znienacka, mieszają, mącą w naszych sercach, a potem znikają bez pożegnań. Żadne czary. Tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić - czytamy.

InstaStoriesInstaStories sonia.szklanowska/Instagram

Sonia przyznała wcześniej na Instagramie, że poznała partnera dawno temu, ale ich drogi na jakiś czas się rozeszły. Spotkanie po latach było dla nich wielką niewiadomą, a zarazem zaskoczeniem. Z jej wpisów wynikało, że świetnie się dogadywali, a łączyła ich nie tylko miłość, ale i przyjaźń.

Kumplostwo jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią "Iron Mana". Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę - pisała.

Myślicie, że nowymi wpisami Sonia sugeruje zakończenie związku? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.