"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia i Marek w końcu dodali wpisy po finale. Już wszystko jasne

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po zakończeniu emisji show całkowicie zamilkli. Widzowie głowili się, jak dalej potoczyły się ich losy. Para w końcu potwierdziła, że nadal jest razem.

Dziewiąty sezon uwielbianego przez widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest już za nami. W trakcie finałowego odcinka dowiedzieliśmy się, że Kinga i Marcin zdecydowali się na rozwód. Natomiast Kornelia i Marek oraz Magda i Krzysztof zadeklarowali chęć pozostania w relacji. Niestety, jak się później okazało, związek ostatniej pary nie przetrwał próby czasu. Widzowie nie kryli zaskoczenia. Bowiem to właśnie ta dwójka uchodziła za faworytów edycji. Po tej decyzji fani programu zachodzili w głowę, czy relacja Kornelii i Marka przetrwała. Ci nabrali wody w usta i nie zdradzali, co u nich słychać, aż do teraz. W sieci opublikowali wpis. Wszystko jest już jasne. Para podzieliła się szczęśliwą wiadomością. Widzowie będą zadowoleni. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza pokazała nową fryzurę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia i Marek w końcu zdradzili, co u nich słychać 

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszyli się sporą sympatią wśród widzów. Niemalże od razu złapali dobry kontakt i z entuzjazmem zaczęli się wdrażać w małżeńskie życie. Jedyne zagrożenie w tej relacji widzowie widzieli w skomplikowanych relacjach rodzinnych mężczyzny. W finałowym odcinku oboje wydawali się być bardzo zadowoleni. Przekazali decyzję, że chcą kontynuować związek. Od tamtego momentu minęło jednak trochę czasu, a ta dwójka jakby zapadła się pod ziemię. Fani programu zastanawiali się, jak się mają, a przede wszystkim, czy ich małżeństwo przetrwało. Kornelia i Marek właśnie rozwiali wszelkie wątpliwości. Na Instagramie dodali nowy post. Opublikowali zdjęcie ze ślubu i okrasili je wymownym wpisem. "Nareszcie oficjalnie możemy powiedzieć! Jesteśmy razem. Szczęśliwi idziemy spokojnie przez życie każdego dnia" - zaczęli. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia i Marek nadal są razem. Podziękowali ekspertkom 

W dalszej części postu małżonkowie złożyli serdeczne podziękowania ekspertkom oraz rodzinie i bliskim. Nie szczędzili miłych słów. "Chcieliśmy ogromnie podziękować ekspertkom oraz całej ekipie. Podziękowania należą się również rodzinie, znajomym oraz wszystkim, którzy śledzili, co tydzień nasze losy i nam kibicowali" - napisali. Wygląda na to, że jako jedyni zdecydowali się iść wspólnie przez życie. Spodziewaliście się tego? Więcej zdjęć małżeństwa znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Kornelia i Marek'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Kornelia i Marek https://www.instagram.com/kornelia.m/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.