"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita podsumowała finał osobistym wyznaniem. Znacząca reakcja Justyny

Anita z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła obszerny wpis, w którym skomentowała finałowy odcinek dziewiątego sezonu programu. Na jej post zareagowała Justyna z ósmej odsłony matrymonialnego show.

Dziewiąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczyła widzom sporo emocji. Uważnie śledzili ją także uczestnicy poprzednich sezonów. Niektórzy pokusili się nawet o komentarz. Na finałowy odcinek zareagowała Anita Szydłowska, która podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat udziału w matrymonialnym eksperymencie. Pod jej postem wypowiedziała się także Justyna z ósmej odsłony. Programowa żona Przemka zdecydowała się na osobiste wyznanie.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna bezlitosna dla Macieja. Sarkastycznie nawiązała do Marty

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita skomentowała finałowy odcinek. "Trzeba ogromu determinacji"

W finałowym odcinku dziewiątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie brakowało zaskoczeń. Na początku aż dwie pary postanowiły pozostać w małżeństwie. Niestety, wiadomo już, że relacja Magdy i Krzysztofa ostatecznie nie przetrwała. Udział w matrymonialnym show to nie tylko szansa na miłość. O korzyściach płynących z występu w programie rozpisała się ostatnio Anita z trzeciej edycji.

Ślub, decyzja i po ślubie… Czas w programie mija tak szybko, że nim każdy zdąży się zorientować - miesiąc mija i nadchodzi czas decyzji (...) Trzeba ogromu determinacji, aby ta dwójka nieznajomych nadal pokonywała przeszkody, ale już sama(...) A co jeżeli się nie udaje? Sam proces uczestnictwa daje wiele przemyśleń. Oglądanie siebie w telewizji może być nagle szokiem, kiedy widzimy swoje zachowania z boku. Niech będzie lekcją i ważnym doświadczeniem. Krokiem do poznania siebie i swoich potrzeb. Analizą co można zrobić lepiej w kolejnej relacji - napisała żona Adriana.

Anita życzyła też szczęścia Kornelii i Markowi, jedynej parze, której udało się wytrwać w małżeństwie do czasu zakończenia emisji show. "Wiele miłości i spełnienia, trzymamy kciuki" - dodała uczestniczka trzeciej edycji matrymonialnego eksperymentu.

Anita i Adrian 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Anita i Adrian 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/anitaczylija

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna zareagowała na post Anity. Zdradziła, że jest zakochana

Pod postem Anity pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich zostawiła Justyna z ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowa żona Przemka wyznała, że spotkała swoją drugą połówkę dopiero po programie. "Miłość z czasem sama zapuka do naszych drzwi" - zapewniała bohaterka show. "Tak! Jak u ciebie" - odpisała zachwycona żona Adriana. Projektantka biżuterii z modeliny dodała też, że wystarczy trochę cierpliwości. "Tylko trzeba poczekać w domu" - podsumowała.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.