"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof zabrał głos po programie. "Kolejny żart?"

Krzysztof i Magda w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się, że pozostaną w małżeństwie. Teraz uczestnik zdradził, jak potoczyły się ich dalsze losy.

Dziewiąty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegł już końca. Jedna para zdecydowała się na rozwód: Kinga i Marcin. Natomiast Marek i Kornelia oraz Krzysztof i Magda pozostali razem. Widzów programu szczególnie ucieszyła informacja o tym drugim małżeństwie. Niemal od samego początku byli faworytami i już po ślubie wiele osób domyślało się, że ich związek przetrwa. Krzysztof zdecydował się, aby opowiedzieć, jak potoczyły się ich losy. 

Zobacz wideo Iza Krzan zdradza, czy szykuje się już na ślub Cichopek i Kurzajewskiego

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysztof są nadal razem? Uczestnik zabrał głos

Krzysztof na swoim instagramowym profilu zamieścił oświadczenie. W pierwszej części opowiedział o swoich przeżyciach związanych z udziałem w programie. "Przede wszystkim chciałbym podziękować sobie za odwagę i determinację. Jestem z siebie dumny. (...) Dziękuję za otrzymanie szansy na znaleizenie miłości, jak również spojrzenie na siebie z innej perspektywy" - zaczął. 

Udział w programie przyczynił się do nabrania większej pewności siebie i przyspieszył mój rozwój osobisty. Stał się katalizatorem przemian oraz upewnił mnie, że należy słuchać swojej intuicji i postępować w zgodzie z samym sobą - pisał dalej. 

Na koniec poinformował widzów o tym, jak dalej wyglądało jego małżeństwo z Magdą. Nie miał jednak dobrych wiadomości dla fanów show. Zdradził, że ich związek nie przetrwał próby czasu i od jakiegoś czasu żyją już osobno. "Zamknął się jakiś etap w moim życiu - nie jest to koniec. Jest to jedynie początek czegoś nowego" - czytamy. 

Czuję się zobligowany powiedzieć wam o tym, jakie są dalsze nasze losy po dniu decyzji. Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą. Jakie były okoliczności i powody rozstania zostawiam dla siebie. I nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym - oświadczył.

Fani zaskoczeni decyzją Krzysztofa i Magdy

Pod postem, który Krzysztof udostępnił na Instagramie, szybko zaczęły pojawiać się komentarze od widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie kryli oni zdziwienia decyzją pary, zwłaszcza że naprawdę wiele osób liczyło, że uda im się wytrwać w małżeństwie. "Szkoda, ale faktycznie czas wszystko zweryfikował", "No tego się nie spodziewałam", "Kolejny żart?", "Jestem w szoku", "Wielka szkoda, ale widocznie tak miało być" - czytamy. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.