Internauci zaskoczeni nowym zdjęciem Justyny z "Rolnik szuka żony". "Przez chwilę pani nie poznałam"

Justyna wystąpiła w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". W programie nie zagościła jednak długo. Jakiś czas temu uczestniczka dodała nowe zdjęcie. Internauci mieli pewne trudności, by ją rozpoznać.

Justynę mieliśmy okazję poznać w ósmej edycji kultowego programu TVP "Rolnik szuka żony". Kobieta zrobiła piorunujące wrażenie, podjeżdżając pod dom Kamila imponującym samochodem. Amerykański Dodge wywarł ogromne wrażenie nie tylko na rolniku i jego rodzicach, ale również i na widzach programu. Uczestniczka nie zagościła jednak długo na gospodarstwie. W pewnym momencie postanowiła pożegnać się z formatem. To wydarzenie bez wątpienia zbliżyło do siebie Kamila i Joannę. Mimo że Justyna nie dała się bliżej poznać, to wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem wśród internautów. Trzeba przyznać, że od udziału w programie nieco się zmieniła. 

Zobacz wideo Marta Manowska chciałaby programu "Rolnik szuka żony. Powroty". Tłumaczy, dlaczego to nie jest możliwe

"Rolnik szuka żony". Justyna jest nie do poznania. Zaskoczyła internautów

Justyna aktywnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi ponad dziesięć tysięcy osób. Jakiś czas temu zaskoczyła ich, publikując nową fotografię. Wygląda na to, że kobieta lubi bawić się modą i eksperymentować z wyglądem. Na udostępnionym zdjęciu pokazała się w całkowicie odmienionym wydaniu. Z jej głowy zniknęła burza loków. W zamian za to pojawiła się wzorzysta kolorowa chusta. Całość została uzupełniona delikatnym makijażem, podkreślającym rysy twarzy.

'Rolnik szuka żony'. Justyna przeszła metamorfozą w wyglądzie'Rolnik szuka żony'. Justyna przeszła metamorfozą w wyglądzie Fot. Instagram/ celtyna

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci byli pod wrażeniem niebanalnej urody uczestniczki i zasypali ją komplementami. "Co za uroda, przez chwilę pani nie poznałam" - napisała jedna z internautek. "Pięknie wyglądasz" - dodała kolejna. Więcej zdjęć Justyny znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

"Rolnik szuka żony". Justyna wyjawiła, dlaczego opuściła program 

W finałowym odcinku ósmej serii "Rolnik szuka żony" Justyna wyjawiła, dlaczego zdecydowała się na opuszczenie formatu. Jak się okazało, udział w telewizyjnym show uświadomił jej, że jest zbyt nieśmiałą osobą. To doświadczenie skłoniło ją do wyjścia ze strefy komfortu. Kobieta uświadomiła sobie, że chce być bardziej otwarta na poznawanie nowych ludzi i zawieranie znajomości. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.