Rola uroczej blondynki w "Kilerze" szybko i niespodziewanie przyniosła Joannie Samojłowicz ogromną sławę. Nic zresztą dziwnego - jej niezwykła uroda przykuła uwagę chyba każdego Polaka. Ta drobna rólka dała jej dużą rozpoznawalność, bo choć już wcześniej grała w filmach (m.in. "Top Dog" z Chuckiem Norrisem z 1995 roku), to dopiero po występie u boku filmowego "Siary" jej kariera nabrała rozpędu. Jednak tak szybko jak pojawiła się w show-biznesie, tak szybko z niego zniknęła. Co teraz robi i jak wygląda prześliczna Joanna Samojłowicz? Z pewnością będziecie zaskoczeni.
Joanna Samojłowicz dzięki sławie zdobytej przez rolę blondynki w "Kilerze" w 2000 roku została zatrudniona przez stację Polsat. Śliczna aktorka dostała wówczas rolę prowadzącej programu dla dorosłych widzów "Różowa Landrynka". Po tym w ogóle odeszła z show-biznesu. Co porabia? Od kilku lat prowadzi własną działalność gospodarczą w branży beauty-wellnes oraz jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie publikuje zdjęcia, zarówno ze swojego codziennego życia, jak i podróży, którymi się pasjonuje. W prywatnym życiu jest mamą dwojga dzieci i choć od jej spektakularnego pojawienia się w filmie "Kiler" minęło już ćwierć wieku, to wciąż jest niezwykle piękną i elegancką kobietą.
Joanna Samojłowicz ma dziś 48 lat (urodziła się 14 lutego 1975 roku w Warszawie) i jak widać, dalej realizuje się zawodowo poprzez własny biznes i media społecznościowe. Co ciekawe, jej mamą jest znana aktorka Magdalena Celówna-Janikowska, która występuje w filmach od 1957 roku i wciąż pojawia się w kolejnych produkcjach, m.in.: "Prawo Agaty","Lekarze", "Mamuśki, "Ja wam pokażę", "Dziki 2: Pojedynek", "Mój Nikifor", czy w serialu "Plebania". Więcej zdjęć ślicznej, blondwłosej aktorki znajdziecie w naszej galerii.
"Otworzyłem oczy, gdy auto było w rowie". Kierowca po raz pierwszy zabrał głos po śmierci Łukasza Litewki
Nie pałac ani nie apartament. Tak naprawdę wygląda dom Donalda Tuska
Kulisy zmian w "halo tu polsat". "Cichopek źle wypadła w badaniach"
Królikowski pokazał się publicznie pierwszy raz od czasu rozwodu. Tak się zachowywał
To Karol Nawrocki wcina na śniadanie. Kucharz wygadał się, co dla niego przygotowuje
Ewa Woydyłło wydała oświadczenie po kontrowersyjnym wywiadzie. "Nie miałam złych intencji"
Czwórka dzieci, pies na kolanach, a Hyży prowadzi i nagrywa relację. "To nie tylko kwestia łamania przepisów"
Po obejrzeniu tego programu zaczęłam robić porządki na strychu i w piwnicy. Znalazłam skarby warte konkretne pieniądze
Badach spotkał Jansona po wielu latach. Co słychać u lidera Varius Manx?