Co z nowymi odcinkami "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe"? Niepokojące wieści dla fanów

Niestety tym razem mamy przykrą informację. Najwierniejsi fani najpopularniejszych polskich seriali z pewnością będą zasmuceni. Widzowie nie będą mogli zobaczyć nowych odcinków "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe".

Trzeba przyznać, że "M jak miłość" jest jednym z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Format cieszy się sporym zainteresowaniem niemalże od samego początku produkcji. Widzowie z zaciekawieniem śledzą losy rodu Mostowiaków. To samo tyczy się kultowego serialu o lekarzach z Leśnej Góry "Na dobre i na złe". Serial od razu wkradł się w łaski widzów i zagościł w nich na stałe. Kolejną słynną produkcją są "Barwy szczęścia" emitowane prawie codziennie na antenie TVP 2. Wszystkie z wymienionych wyżej seriali cieszą się sporą grupą odbiorców. Niestety mamy dla niej fatalne wieści. Przez najbliższy czas widzowie nie będą mogli obejrzeć najnowszych odcinków.

Zobacz wideo Tomek Ciachorowski pokazał kulisy ostatniego dnia na planie "M jak miłość"

Koniec "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe"? TVP nie wyemituje nowych odcinków 

Nie da się ukryć, że "M jak miłość" i różnorodne nieoczekiwane zwroty akcji w serialu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Niestety fani mogą śledzić losy ulubionych bohaterów tylko dwa razy w tygodniu. Gdy w Poniedziałek Wielkanocny zabrakło emisji nowego odcinka, widzowie byli wyraźnie oburzeni. Na tym złe informacje się nie kończą. Serwis AKPA przekazał, że w maju emisja serialu "M jak miłość" ma zostać wstrzymana aż przez cały tydzień. Ten sam los czeka "Na dobre i na złe". Z kolei "Barwy szczęścia" zostaną wyemitowane w okrojonej liczbie, w telewizji pojawią się tylko dwa nowe odcinki.

Nowych odcinków "M jak miłość" nie zobaczymy 1 i 2 maja. W tych dniach "Barwy szczęścia" również nie zostaną wyemitowane. Z kolei "Na dobre i na złe" nie pojawi się na antenie 3 maja. Tego samego dnia widzowie nie będą mogli obejrzeć także "Barw szczęścia". Roszady w ramówce TVP spowodowane są długim weekendem. Z okazji świąt państwowych w te dni Telewizja Polska planuje emisję filmów fabularnych. Po wprowadzonych zmianach nowe odcinki "Barw szczęścia" będą emitowane od 4 maja. Premierowe odcinki "M jak miłość" pojawią się w telewizji 8 i 9 maja. Natomiast "Na dobre i na złe" będzie można obejrzeć 10 maja.

 

Niestety to jeszcze nie koniec przykrych informacji. W tym roku sezon "M jak miłość" zakończy się wyjątkowo wcześnie. Ostatni odcinek serialu przed wakacjami zostanie wyemitowany już 31 maja. Data zakończenia aktualnych sezonów "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" nie jest jeszcze powszechnie znana.

"M jak miłość". Nad Chodakowskimi zawisły ciemne chmury. Widzowie zawiedzeni tym wątkiem 

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" dzieje się naprawdę sporo. Szczególnie dużo emocji budzi wątek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Chodakowscy do tej pory byli jednym z ulubionych małżeństw. Po licznych perturbacjach w ich relacji zazwyczaj zwyciężała miłość. Tym razem może być jednak inaczej. Jakiś czas temu Iza dostała propozycję pracy w Gródku. Przyjęła ją, zostawiając Marcina z dziećmi w Warszawie. Początkowo mężczyzna wspierał żonę. Jednak wraz z upływem czasu nadmiar obowiązków domowych zaczął go przytłaczać. Ponadto Iza zbliżała się do jednego z kolegów z pracy. W pewnym momencie dała się ponieść emocjom i spędziła z Radkiem namiętną noc. Obecnie Chodakowscy pozostają w separacji. O tym, jak zakończą się ich losy pewnie przekonamy się po wakacjach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.