"Milionerzy". Gdzie w 2013 roku zniesiono oficjalny zakaz noszenia spodni przez kobiety? Szokująca odpowiedź

Za nami kolejny odcinek "Milionerów". Tym razem w programie wzięła udział prawniczka ze Strzelina, pani Agata. Zobacz, jak poradziła sobie z nietypowymi pytaniami.

Za nami 626. odsłona "Milionerów". W tym odcinku nie brakowało kłopotliwych pytań. Hubert Urbański jak zwykle starał się zagrzewać uczestników do walki o główną nagrodę. Tym razem w programie zagościła pani Agata. Wyznała, że marzy, aby za wygrane pieniądze kupić dom w Chorwacji. Ponadto część kwoty chciałaby przekazać dla potrzebujących. Początkowo uczestniczka świetnie radziła sobie z pytaniami. Trudności zaczęły narastać z biegiem gry.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

"Milionerzy". Pytanie o zniesienie zakazu noszenia spodni przez kobiety

Tym razem w programie "Milionerzy" wzięła udział pani Agata. Początkowo świetnie radziła sobie z wybraniem poprawnej odpowiedzi. Wątpliwości narosły przy pytaniu za 20 tysięcy złotych. Hubert Urbański zadał uczestniczce pytanie, które brzmiało: Gdzie w 2013 roku, po ponad 200 latach, zniesiono oficjalny zakaz noszenia spodni przez kobiety? Dla pani Agaty zostały przygotowane cztery możliwe odpowiedzi:

  • A. w Nowym Jorku
  • B. w Teheranie
  • C. w Paryżu
  • D. w Mińsku

Uczestniczka długo się zastanawiał nad właściwą opcją. Początkowo stawiała na opcję B. w Teheranie. Stwierdziła, że zagadnienie najbardziej kojarzy się z kulturą islamską. Nie chciała jednak ryzykować. Postanowiła wykorzystać jedno z trzech kół ratunkowych.

'Milionerzy' "Milionerzy". Kogo Czarnek zapytał o sens wprowadzenia łaciny do szkół?

"Milionerzy". Poprawna odpowiedź na pytanie

Uczestnik "Milionerów" nie ukrywała, że nie zna poprawnej odpowiedzi na to pytanie. Stwierdziła, że najbezpieczniejszym wyjściem będzie skorzystanie z koła ratunkowego. Pani Agata wybrała opcję "pół na pół". Do wyboru zostały dwie możliwe odpowiedzi: B. oraz C. Wówczas bohaterka bez wahania zdecydowała się na opcję B. w Teheranie. Była to jednak błędna odpowiedź! Jak się okazało, w 2013 roku zniesiono zakaz noszenia spodni przez kobiety w Paryżu. Uczestniczka nie kryła szoku. Musiała pożegnać się z programem.

Hubert Urbański "Milionerzy". Cała prawda o telefonie do przyjaciela. Urbański się wygadał

"Milionerzy". Te pytanie sprawiły trudność uczestnikom

W 610. odcinków "Milionerów" zagościł pan Przemysław. Bohater musiał dokończyć przysłowie "Powiedział nam Bartek...". Jak się okazało, było to dla niego nie lada wyzwanie. Nie znał poprawnej odpowiedzi. Na szczęście mógł skorzystać z koła ratunkowego.  W 618. odcinku programu grę rozpoczął pan Bartosz. Zatrzymał się przy pytaniu o termin "binge-watching". Uczestnik nie ukrywał, że nie wie, która z proponowanych odpowiedzi może być prawidłowa. Użył koła "pół na pół". Udało mu się wskazać właściwą opcję. Z kolei w 617. odcinku pojawiła się pani Klaudia. Dostała pytanie dotyczące zespołu The Beatles. Uczestniczka zaryzykowała i zaznaczyła odpowiedź, którą zasugerowała jej publiczność. Jak się okazało, nie była to poprawna odpowiedź. 

W 503. odcinku wystąpiła pani Zuzanna, studentka medycyny. Pokonało ją pytanie o "czarny lód". Uczestniczka była przekonana, że chodzi o szadź. Jak się okazało, właściwym wyborem była "gołoledź". Bohaterka musiała pożegnać się z programem. ZOBACZ TEŻ"Milionerzy". Pana Kacpra pokonało gramatyczne pytanie. Mama nauczycielka może nie być zadowolona.

Więcej o: