"Milionerzy". "Czarny lód" pokonał studentkę medycyny. Odeszła z niczym

Czasem zdarza się, że już pierwsze pytanie w "Milionerach" okazuje się zbyt trudne. Przekonała się o tym pani Zuzanna, studentka medycyny z Konina.

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Niektóre pytania padające z ust Huberta Urbańskiego zaskakują nie tylko uczestników, ale również widzów. Bywa, że gracze odpadają już po pierwszym z nich. Tak było w przypadku Zuzanny Mielczarek, studentki medycyny z Konina.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

'Milionerzy'"Milionerzy". Z połączenia jakich kolorów powstaje petrol? Uczestnik poległ

"Milionerzy". "Czarny lód" pokonał studentkę medycyny. Odeszła z niczym

Pytanie, które sprawiło pani Zuzannie tyle kłopotów, dotyczyło osadu atmosferycznego zwanego "czarnym lodem".

Który z tych czterech osadów atmosferycznych nazywany bywa czarnym lodem?

A. gołoledź

B. szron

C. szadź

D. rosa

'Milionerzy'"Milionerzy". Czym jest złota rezerwa taktyczna? Pani Monice pomogła publiczność

Uczestniczka nie zastanawiała się długo nad odpowiedzią. Stwierdziła, że z pewnością chodzi o szadź i zaznaczyła wariant C. Studentka była mocno zdziwiona, gdy okazało się, że właściwym wyborem byłaby "gołoledź". Pani Zuzanna opuściła studio z pustymi rękami, gdyż nie udało jej się dotrzeć nawet do pytania za gwarantowany tysiąc złotych.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 590. odcinku "Milionerów" pan Stanisław również odszedł z niczym. Mężczyzna został zapytany o popularną kuchenkę turystyczną.

W tym samym odcinku na pytaniu za gwarantowany tysiąc poległa też pani Aneta. Uczestniczka nie wiedziała, ile w przybliżeniu wynosi rozstaw szyn standardowej kolei normalnotorowej spotykanej w Polsce i w wielu państwach świata. Studio opuściła z pustymi rękami.

W 584. "Milionerów" pani Katarzyna również napotkała trudności przy pytaniu za gwarantowaną stawkę. Uczestniczka nie była pewna, w jakim klubie gra Robert Lewandowski.

Więcej o: