"Milionerzy". Z połączenia jakich kolorów powstaje petrol? Pan Piotr miał szansę na pół miliona

W 557. odcinku "Milionerów" pan Piotr walczył o pół miliona złotych. Niestety nie wiedział, z połączenia jakich kolorów powstaje petrol i zrezygnował z dalszej gry.

W 557. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę walczył pan Piotr Tyburski z Torunia. Uczestnik szedł jak burza i udało mu się dotrzeć aż do pytania za pół miliona złotych. Niestety, mężczyzna nie okazał się znawcą kolorów i zrezygnował z dalszej gry. Gdyby zaufał intuicji, mógłby grać dalej.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

'Milionerzy'"Milionerzy". Która forma jest niepoprawna? Ortografia pokonała uczestniczkę

"Milionerzy". Petrol to barwa powstała z połączenia dwóch kolorów:

A. niebieskiego i zielonego

B. jasno- i ciemnobrązowego

C. złotego i srebrnego

D. białego i czarnego

'Milionerzy'"Milionerzy". Który do siebie nie strzelił? Pan Marek miał nie lada zagwozdkę

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o petrol

Pan Piotr nie był zadowolony z pytania. Postanowił wspomóc się kołem ratunkowym. Odrzucenie dwóch błędnych odpowiedzi nie na wiele się zdało. Uczestnik stwierdził, że gdyby grał o mniejszą stawkę, zaryzykowałby i zaznaczył wariant A. Na tym etapie zdecydował jednak o zakończeniu gry. Szkoda, że nie zaufał intuicji. Gdyby to zrobił, wzbogaciłby się o pół miliona złotych.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 600. odcinku "Milionerów" pan Krzysztof został zapytany o Makrynę Mieczysławską. Uczestnik nie kojarzył tej postaci historycznej, jednak po wykorzystaniu dwóch kół ratunkowych udało mu się zaznaczyć prawidłową odpowiedź.

W 599. odcinku "Milionerów" pani Beata na pytanie o Ludwika Waryńskiego również wykorzystała dwa koła. Na szczęście dzięki "pół na pół" mogła kontynuować grę.

W 596. odcinku "Milionerów" pan Kacper usłyszał nietypowe pytanie. Uczestnik nie widział, któremu polskiemu królowi żona Sulejmana Wspaniałego podarowała kalesony, musiał więc skorzystać z koła ratunkowego. Niestety i to niewiele pomogło i mężczyzna zakończył grę z gwarantowanymi 40 tysiącami złotych.

Więcej o: