"Milionerzy". Pani Katarzyna usłyszała: Słownik podaje jako niepoprawną formę... Odpowiedź zaskakuje

W 593. odcinku "Milionerów" pani Katarzyna usłyszała pytanie za 20 tysięcy, które dotyczyło ortografii. Uczestniczka od razu odrzuciła prawidłową odpowiedź. Ile ostatecznie wygrała?

W 593. odcinku "Milionerów" eliminacje wygrała pani Katarzyna Pytlos z Wrocławia. Uczestniczka już przy drugim pytaniu wykorzystała dwa koła ratunkowe. Prawdziwe trudności pojawiły się jednak dopiero gdy kobieta usłyszała pytanie za 20 tysięcy złotych. Dotyczyło ortografii. Jak sobie poradziła?

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

'Milionerzy'"Milionerzy". Pytanie z historii okazało się wyzwaniem. Potrzebne były dwa koła

"Milionerzy". Słownik podaje jako niepoprawną formę:

A. morzyć

B. mżyć

C. lżyć

D. łżeć

'Milionerzy'"Milionerzy". Gdzie zdaniem Szekspira źle się dzieje? Pan Paweł nie miał pojęcia

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie ortograficzne

Pani Katarzyna nie znała prawidłowej odpowiedzi na ortograficzne pytanie. Od razu odrzuciła jednak dwa warianty, które wydały jej się całkowicie nieprawdopodobne. Uczestniczka skorzystała też z ostatniego koła ratunkowego. Czekająca po drugiej stronie telefonu przyjaciółka nie była jednak zbyt pomocna. Ostatecznie wrocławianka zdecydowała się zaufać intuicji i zaznaczyła C. Prawidłową odpowiedzią okazała się jednak D., której pani Katarzyna nie brała pod uwagę. Studio opuściła z gwarantowanym tysiącem.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 592. odcinku "Milionerów" pan Michał usłyszał pytanie o "Zakazane piosenki". Uczestnik zmuszony był skorzystać z pomocy publiczności. Widownia po raz kolejny okazała się nieoceniona i dzięki temu lublinianin mógł kontynuować grę.

Z kolei w 590. odcinku pan Stanisław miał kłopoty już przy pytaniu za gwarantowany tysiąc złotych, które okazało się dość nietypowe. Uczestnik wykorzystał dwa koła ratunkowe, które jednak niewiele pomogły. Ostatecznie mężczyzna odpowiedział błędnie i nie wygrał żadnych pieniędzy.

W 586. odcinku "Milionerów" pani Agnieszka grała bardzo odważnie. Dobra passa nie trwała jednak długo i pytanie za gwarantowane 40 tysięcy pokonało uczestniczkę. Studio opuściła bogatsza o tysiąc złotych.

Więcej o: