"Milionerzy". Michał z Lublina szedł jak burza. Zatrzymały go "Zakazane piosenki" i miejsce noszenia baretek

W 592. odcinku "Milionerów" mogliśmy obserwować doskonałą rozgrywkę. Pan Michał z Lublina dzięki wiedzy i doświadczeniu zaszedł bardzo daleko i nadal ma szansę na milion. Zobaczcie, jakie pytania sprawiły mu trudność.

W 592. odcinku "Milionerów" grę rozpoczął Michał Kołodziej z Lublina. Uczestnik przez rozgrywkę szedł jak burza. Czas dostępny w programie zakończył z kwotą 75. tys. złotych i dalszą grę o główną wygraną będzie kontynuował już w kolejnym odcinku. Gracz ma do dyspozycji jeszcze jedno koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Zobaczcie, przy jakim pytaniu w drodze do miliona miał największe wątpliwości. 

Zobacz wideo Lara Gessler komentuje swój lęk przed ludźmi przed występem w TV. "Wychodziłam zawsze z miną zaciętą" [fragment podcastu femiTALK]

'Milionerzy'. Jeremy Clarkson zaliczył spektakularną wpadkę"Milionerzy". Gracz usłyszał, że wygrał. W tle gromkie brawa. Nagle zbladł

"Milionerzy". Pan Michał miał problem z pytaniem o "baretki". Intuicja go nie zawiodła

992. Odcinek "Milionerów" Hubert Urbański zaczął od etapu eliminacji. Michał Kołodziej z Lublina był jedyną osobą, która udzieliła poprawnej odpowiedzi, więc uczestnik zasiadł naprzeciwko prowadzącego. Na pierwsze pytanie odpowiedział bez zastanowienia. Wątpliwości pojawił się przy drugim pytaniu, które dotyczyło refrenu piosenki "Teraz jest wojna" z filmu "Zakazane piosenki". Gracz musiał wskazać, które z zaproponowanych słów nie pojawia się w refrenie. 

Co nie pojawia się w refrenie piosenki "To jest wojna" z filmu "Zakazane piosenki":

  • A: słonina
  • B:golonka
  • C: rąbanka
  • D: kaszanka

Pan Michał nie był pewny odpowiedzi i skorzystał z koła ratunkowego. Na pierwszy ogień wybrał pytanie do publiczności. Osoby siedzące na widowni w większości wskazały odpowiedź "B: golonka" (72%). Zgodnie z sugestią uczestnik zaznaczył odpowiedź "B" i szczęśliwie przeszedł do dalszego etapu rozgrywki. Kolejne wątpliwości pojawiły się przy pytaniu o 40 tys. złotych. 

'Milionerzy''Milionerzy' fot. screen player.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Baretki noszone są najczęściej:

  • A: na lewej piersi na mundurze
  • B: na prawej piersi na mundurze
  • C: na beretach wojskowych
  • D: na beretach cywilnych

Uczestnik "Milionerów" od razu zaczął się głośno zastanawiać. 

Baretka to miniatura orderu w formie małej wstążki nosi się je na mundurze. Podejrzewam, że są noszone zarówno na prawej, jak i na lewej piersi – skomentował. — Jak przypominam sobie zdjęcia generałów, to wydaje mi się, że jest to pierś lewa - powiedział. 

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, wykorzystał drugie koło ratunkowe - pół na pół. Po odrzuceniu dwóch odpowiedzi została mu odpowiedź "A" i "C". 

Czyli berety możemy odrzucić, poproszę o zaznaczenie odpowiedzi a) na lewej piersi na mundurze - poprosił Huberta Urbańskiego.

Prowadzący stwierdził, że już od początku uczestnik dobrze kombinował. Odpowiedź okazała się prawidłowa. Uczestnik poradził sobie świetnie z kolejnym pytaniem. Grę przerwał mu dzwonek informujący o zakończeniu czasu w odcinku. Grę o milion pan Michał Kołodziej będzie kontynuował już w następnym odcinku. 

Maja HyżyMaja Hyży w nowym kolorze włosów. Fani od razu zareagowali: nie pasuje ci

Zobacz też: Blanka Lipińska na zdjęciu sprzed lat. Okrutnie oceniła samą siebie. "Ważyłam 84 kg"

Więcej o: