Żona Mateusza Damięckiego pokazała się bez makijażu. Można jej pozazdrościć

Mateusz Damięcki co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W dniu wielkiego finału wstawił na Instagrama zdjęcie z ukochaną, którą jest Paulina Andrzejewska. Zobaczcie, jak wybranka aktora wygląda bez makijażu.

Mateusz Damięcki, którego znamy między innymi z "Furiozy", jest w związku małżeńskim z Pauliną Andrzejewską od 2018 roku. Para doczekała się dwójki potomków: Ignacego i Franciszka. Żona znanego aktora to tancerka, pedagożka oraz choreografka. Często pokazuje fanom nagrania ukazujące jej umiejętności taneczne. W najnowszym poście na Instagramie męża pokazała się bez makijażu. Fani nie kryją zachwytu. Sprawdźcie, jak wygląda w naturalnej odsłonie.

Zobacz wideo Damięcki o komediach romantycznych i nie tylko!

Mateusz DamięckiDamięcki miał ochotę się popłakać w tracie wywiadu. "Zawodzę moją żonę non stop"

Żona Mateusza Damięckiego bez makijażu. "Oboje jesteście piękni"

Pasją Pauliny Andrzejewskiej jest taniec. W mediach społecznościowych zamieszcza materiały z sali treningowej, które cieszą się niemałą popularnością. W ten sposób nie tylko daje upust swojej kreatywności, ale również dba o kondycję. Paulina podzieliła się z fanami na Instagramie między innymi nagraniem przedstawiającym jej rozgrzewkę. W komentarzach czytamy:

Matko! Tymczasem ja próbująca zrobić pełen skłon... Podziwiam
Już wiem, skąd ta idealna figura
 

W najnowszym poście na profilu męża Paulina pokazała się w bardzo naturalnej odsłonie - bez makijażu. Uśmiechnięta para zapozowała do zdjęcia z widocznymi serduszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fani podziwiają zakochanych za ich naturalność. 

Oboje jesteście piękni. Cudownie się patrzy na was
Piękna z was para, ma pani śliczny uśmiech
Ulubieni, wspaniali, wrażliwi i po prostu dobrzy ludzie!
 

Zakochani często publikują wspólne materiały. Podróże, opieka nad dziećmi i obowiązki zawodowe - tego typu treści cieszą się ogromnym zainteresowaniem użytkowników Instagrama. 

Zobacz także: Gwiazdy Dobroczynności. Paulina Andrzejewska zrobiła furorę w sukni z rozcięciami. Przyćmiła wszystkich

Paulina Smaszcz złożyła Kurzajewskiemu życzenia urodzinoweSmaszcz złożyła Kurzajewskiemu życzenia urodzinowe. "Czasu nie da się oszukać"

Więcej o: