"Milionerzy". Pani Agnieszka dostała pytanie o wykrzykniki. Poległa

W 586. odcinku "Milionerów" pani Agnieszka nie bała się ryzykować. Odważna gra opłaciła się uczestniczce. Niestety pytanie za gwarantowane 40 tysięcy złotych okazało się zbyt trudne.

W 586. odcinku "Milionerów" grę kontynuowała pani Agnieszka Kuklewska. Uczestniczka grała bardzo odważnie i kilka razy zaryzykowała. Otwarcie przyznała, że nie interesuje jej niewielka wygrana. Niestety na drodze Warszawianki stanęło pytanie ortograficzne.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Znajdź błąd w wykrzyknikach:

A. ah!

B. ach!

C. eh!

D. ech!

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź pytanie o wykrzykniki:

Pani Agnieszka przyznała, że bardzo lubi ortografię i nie mogłaby sobie wybaczyć, gdyby odpadła na pytaniu dotyczącym tej dziedziny. Uczestniczka nie ukrywała jednak, że nie jest pewna odpowiedzi. Wcześniej wykorzystała też wszystkie koła ratunkowe. Bez większego zastanowienia zdecydowała się jednak na ryzyko i wybrała wariant C., który okazał się błędny. Kobieta opuściła studio z gwarantowanym tysiącem złotych. Prawidłową odpowiedź na pytanie to A.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 588. odcinku "Milionerów" pan Kacper również poległ na pytaniu dotyczącym języka polskiego. Uczestnik zdradził, że jego mama jest nauczycielką i nie będzie zadowolona, gdy dowie się, że syn nie poradził sobie z tak prostym pytaniem.

W 558. odcinku "Milionerów" pana Pawła zaskoczyło kulinarne pytanie. Pomimo iż uczestnik nie znał odpowiedzi, postanowił zaufać intuicji. Mężczyzna mógł wygrać 75 tysięcy, wybrał jednak błędny wariant i zakończył grę z gwarantowanymi 40 tysiącami.

W 597. odcinku "Milionerów" pan Wojciech miał kłopot już przy pierwszym pytaniu, które dotyczyło historii. Uczestnik postanowił skorzystać z koła "pół na pół". Odrzucenie dwóch błędnych odpowiedzi pomogło mężczyźnie dokonać właściwego wyboru i mógł on kontynuować walkę o milion.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.