"Milionerzy". Który do siebie nie strzelił? Pan Marek miał nie lada kłopot z odpowiedzią

W 594. odcinku "Milionerów" pan Marek usłyszał nietypowe pytanie. Uczestnik zaufał intuicji i zdecydował się na strzał. Czy ryzyko się opłaciło?

W 594. odcinku "Milionerów" poznaliśmy szóstkę nowych zawodników. W fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiadł Marek Sławik, nauczyciel angielskiego z Częstochowy. Uczestnik świetnie sobie radził, aż do pytania za 75 tysięcy. Dotyczyło ono sławnych samobójców.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

'Milionerzy'"Milionerzy". Która forma jest niepoprawna? Ortografia pokonała uczestniczkę

"Milionerzy". Który do siebie nie strzelił?

A. Ernest Hemingway

B. Gianni Versace

C. Werter z powieści Goethego

D. Kurt Cobain

'Milionerzy'"Milionerzy". Pani Agnieszka dostała pytanie o wykrzykniki. Poległa

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na nietypowe pytanie

Pan Marek nie był przekonany, która z wymienionych odpowiedzi jest prawidłowa. Od razu odrzucił jednak Ernesta Hemingwaya i Kurta Cobaina. Długo zastanawiał się nad ostatecznym wyborem. Zadzwonił też do przyjaciela, który jednak nie był zbyt pomocny. Ostatecznie postanowił zaufać intuicji i wybrał wariant B., który okazał się prawidłowy. Gianni Versace został zastrzelony przez mordercę w 1997 roku.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 593. odcinku "Milionerów" pan Michał mógł wygrać wielkie pieniądze. Uczestnik poległ na pytaniu dotyczącym małżonka córki znanego kompozytora. Lublinianin nie odważył się jednak na ryzyko i opuścił studio bogatszy o 75 tysięcy.

W 589. odcinku "Milionerów" pan Mateusz został zapytany o twórczość Jana Kochanowskiego. Słowa fraszki nie zapadły uczestnikowi w pamięć i musiał skorzystać z koła ratunkowego. "Pół na pół" umożliwiło mu dalszą grę.

W 557. odcinku "Milionerów" pan Piotr usłyszał pytanie za pół miliona. Uczestnik nie okazał się jednak znawcą kolorów. Mężczyzna bał się zaryzykować i ostatecznie wygrał "jedynie" 250 tysięcy.

Więcej o: