"Milionerzy". Czym jest złota rezerwa taktyczna? Pani Monice pomogła publiczność

W 558. odcinku "Milionerów" szansę na zdobycie głównej nagrody dostała pani Monika. Uczestniczkę zatrzymało dopiero pytanie za gwarantowane 40 tysięcy. Nieoceniona okazała się publiczność.

W 558. odcinku "Milionerów" eliminacje wygrała pani Monika Zega. Uczestniczka popisała się wiedzą i świetnie sobie radziła aż do pytania za gwarantowane 40 tysięcy złotych. Hubert Urbański zapytał o stosowaną w zawodach żużlowych złotą rezerwę taktyczną. Kobieta zmuszona była skorzystać z pomocy publiczności.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

'Milionerzy'"Milionerzy". Kim była Makryna Mieczysławska? Pan Krzysztof nie miał pojęcia

"Milionerzy". Stosowana niekiedy w zawodach żużlowych złota rezerwa taktyczna to:

A. Walet

B. Król

C. Dama

D. Joker

'Milionerzy'"Milionerzy". Pani Agnieszka dostała pytanie o wykrzykniki. Poległa

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o żużel:

Pani Monika nie znała prawidłowej odpowiedzi. Przyznała, że nie jest fanką żużla. Zdecydowała się więc zapytać publiczność, która jednogłośnie wskazała wariant D. Uczestniczka przyznała, że jej intuicja również podpowiadała tę opcję. Kobieta zaufała widowni i dzięki temu zdobyła gwarantowane 40 tysięcy.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 557. odcinku "Milionerów" pan Piotr grał o pół miliona złotych. Hubert Urbański zapytał, z połączenia jakich barw powstaje petrol. Mężczyzna nie okazał się jednak znawcą kolorów i zrezygnował z dalszej gry. Opuścił jednak studio bogatszy o 250 tysięcy złotych.

W 595. odcinku "Milionerów" pan Marek usłyszał geograficzne pytanie. Intuicja podpowiadała mu właściwą odpowiedź, uczestnik uznał jednak, że stawka jest zbyt wysoka i nie odważył się zaryzykować. Gdyby się na to zdecydował, wygrałby ćwierć miliona.

W 590. odcinku "Milionerów" pan Stanisław nie mógł poradzić sobie z pytaniem za gwarantowany tysiąc złotych. Uczestnikowi nie pomogły nawet dwa koła ratunkowe i opuścił studio z pustymi rękami.

Więcej o: