"Milionerzy". Uczestniczka zapytana o rozmowę Czarnka z robotem humanoidalnym. Od razu wskazała odpowiedź

W 662. odcinku "Milionerów" z szansy na zasilenie konta pokaźną kwotą skorzystała pani Justyna. Z łatwością poradził/a sobie z pytaniem o rozmowę Przemysława Czarnka z robotem. Jak brzmiała odpowiedź?

Hubert Urbański od lat serwuje widzom rozrywkę na małym ekranie. Możemy go oglądać w formacie TVN "Milionerzy", gdzie uczestnicy stają przed prawdziwym testem z wiedzy ogólnej. To on daje im szansę na zasilenie portfela nawet o milion złotych. W 622. odcinku przed tym wyzwaniem stanął/stanęła pani Justyna. Poradziła sobie świetnie.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Kogo przypomina humanoidalny robot, którego minister Przemysław Czarnek w lutym 2023 roku zapytał o sens wprowadzenia do szkół łaciny?

Pytanie za 75 tysięcy złotych dotyczyło Przemysława Czarnka i robota, z którym odbył poważną rozmowę w 2023 roku. Pani Justyna nie ukrywała, że wskazanie odpowiedzi było dla niej niezwykle proste. Czytała o tej sprawie w internecie.

Kogo przypomina humanoidalny robot, którego minister Przemysław Czarnek w lutym 2023 roku zapytał o sens wprowadzenia do szkół łaciny?

A. Mikołaja Kopernika

B. Fryderyka Chopina

C. Adama Mickiewicza

D. Jana Matejkę

"Milionerzy". Poprawna odpowiedź na pytanie o Przemysława Czarnka

Pani Justyna nie zastanawiała się długo nad odpowiedzią. Była pewna, że Przemysław Czarnek odbył rozmowę z robotem humanoidalnym przypominającym Mikołaja Kopernika. Wskazała odpowiedź A, jak się okazuje słusznie. To właśnie robot przypominający Mikołaja Kopernika zdradził czy wprowadzenie łaciny do szkół ma sens. Poprawna odpowiedź na pytanie A

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 621. odcinku "Milionerów" padło pytanie o nagrodę, która połączyła tytuły, takie jak  "Baśń o wężowym sercu albo wtórne słowo o Jakubie Szeli", "Kajś" i "Mondo cane". Pani Julia nie była pewna odpowiedzi, dlatego skorzystała z możliwości wykonania telefonu do przyjaciela. Później posiłkowała się opcją 50:50 jednak na próżno. Nie udało jej się wskazać prawidłowej opcji, jaką było B, czyli Nike.

Z kolei w 620. odcinku "Milionerów" Hubert Urbański zapytał pana Jakuba, co najczęściej szczepi się na antypce. Błędnie wskazał śliwki renklody. Poprawną odpowiedzią były wiśnie łutówki. 

W 619. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę powalczył pan Łukasz. Niestety poległ na pytaniu o atmosferę fizyczną, która według definicji ciśnienie słupa rtęci o wysokości 760 mm przy normalnym przyśpieszeniu ziemskim. Musiał wskazać wskazać wilgotność 50%, która była uzupełnieniem terminu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.