"Milionerzy". Uczestniczka usłyszała pytanie za ćwierć miliona. Chodziło o piosenkę Beatlesów

W 617. odcinku grę kontynuowała pani Klaudia. Uczestniczka była naprawdę blisko pytania za milion. Noga omsknęła jej się na zagadnieniu wartym ćwierć miliona złotych

Pani Klaudia grę rozpoczęła w 616. odcinku "Milionerów". Już od początku zapowiadała się na wybitną graczkę - oprócz ogromnej wiedzy sprzyjał jej także spokój i opanowanie. Była bardzo blisko głównej wygranej, ale pytanie za ćwierć miliona złotych okazało się za trudne.

'Milionerzy' "Milionerzy". Kto był niepokonany 28 walkach, a pokonany w dwóch ostatnich?

"Milionerzy". Kto gra solo na gitarze elektrycznej w utworze "While My Guitar Gently Weeps" na płycie "The Beatles" zwanej białym albumem?

  • A. Jimi Hendrix
  • B. Eric Clapton
  • C. George Harrison
  • D. Jimmy Page

Uczestniczka miała do wykorzystania jeszcze jedno koło ratunkowe - podpowiedź publiczności. Większość respondentów zaznaczyła trzecią odpowiedź, tymi sugestiami kierowała się też uczestniczka. Po dłuższym namyśle poprosiła Urbańskiego o zaznaczenie wariantu C.

'Milionerzy' "Milionerzy". "Czarny lód" pokonał studentkę medycyny. Odeszła z niczym

"Milionerzy". Kto gra solo na gitarze elektrycznej w utworze "While My Guitar Gently Weeps" na płycie "The Beatles" zwanej białym albumem? Znamy prawidłową odpowiedź

Niestety, tym razem szczęście nie dopisało graczce. Prawidłowa odpowiedź kryła się pod wariantem B. To właśnie Eric Clapton wystąpił gościnnie na białym albumie. Nie da się ukryć, że jest to wiedza dla koneserów, ponieważ nazwisko muzyka nie zostało wymienione na płycie.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 616. odcinku do gry o milion stanęła pani Klaudia. Uczestniczka szła jak burza, ale najdłużej zastanawiała się nad pytaniem o to, który alfabet zawiera jedynie 21 liter.

Z pytaniem o przysłowie z kaczką w roli głównej nie potrafił poradzić sobie pan Zbigniew. Uratowało go koło ratunkowe.

Pani Anna, która o milion walczyła w 614. odcinku, poległa na pytaniu bardzo podchwytliwym. Jakiego owada przypomina pomnik w Szczebrzeszynie? Możecie być zaskoczeni.

Więcej o: