"Milionerzy". Pytanie z zoologi rozłożyło pana Zbigniewa na łopatki. "Z kaczek nie jestem najlepszy"

W 615. odcinku "Milionerów" grę kontynuował pan Zbigniew. Uczestnik szedł jak burza, udzielając poprawnych odpowiedzi. Sporej zagwozdki przyprawiło mu pytanie o kaczki. Sprawdźcie, czy udało mu się wybrnąć z patowej sytuacji.

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Widzowie od lat uwielbiają śledzić losy zmagających się z trudnymi pytaniami uczestników. W 615. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko prowadzącego Huberta Urbańskiego zasiadł pan Zbigniew. Mężczyzna kontynuował grę. W poprzednim odcinku udało mu się zdobyć dwa tysiące złotych. W tym uczestnik sprawnie sobie radził i dość szybko odpowiadał na kolejne pytania. Kłopot pojawił się przy pytaniu za gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

'Milionerzy' "Milionerzy". Co najbardziej przypomina pominik w Szczebrzeszynie? Odpowiedź była zaskakująca

"Milionerzy". Co po stawie pływa i kaczka się nazywa?

Uczestnik usłyszał pytanie o kaczki. Miał do wyboru cztery opcje: 

  • A. międzyksiężycówka 
  • B. nadwódka 
  • C. przedpiołudniówka 
  • D. podgorzałka 

Pan Zbigniew raptownie zbladł. Jego mina mówiła sama za siebie. 

Z kaczek nie jestem najlepszy - skwitował uczestnik.

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o kaczki

Mężczyzna nie ukrywał, że nie zna odpowiedzi na to pytanie. Nie zamierzał się jednak od razu poddawać. Przez chwilę zaczął się zastanawiać i dogłębnie analizować wymienione odpowiedzi. Później pan Zbigniew poprosił o wykorzystanie drugiego koła ratunkowego pół na pół. Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi do wyboru zostało mu już tylko C. i D. To nie ułatwiło zadania. Mężczyzna znowu zaczął się zastanawiać. Ostatecznie zdecydował się na zaznaczenie odpowiedzi D., która okazała się poprawna. Pan Zbigniew zdobył gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych i mógł dalej kontynuować grę o milion. 

'Milionerzy'. Kulesza i Suchora zmierzyły się w specjalnym wydaniu "Milionerzy". Kiedy Winston Churchill był premierem Wielkiej Brytanii?

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków 

W 614. odcinku "Milionerów" pani Anna poległa na banalnym pytaniu. Chodziło o popularne polskie powiedzenie. Uczestniczka opuściła program z gwarantowaną sumą 40 tysięcy złotych.

W 613. odcinku "Milionerów" padło pytanie o jednego z przywódców Wielkiej Brytanii. Uczestniczka nie dała się zbić z tropu. Zaznaczyła poprawną odpowiedź i mogła dalej kontynuować grę.

W 612. odcinku "Milionerów" pan Grzegorz mierzył się z bardzo trudnymi pytaniami. Pierwsze koło ratunkowe poszło w ruch przy kwocie 500 złotych. Uczestnik otrzymał słowo otuchy od prowadzącego.

Jesteście fanami "Milionerów"? Premierowy odcinek programu zostanie wyemitowany już 22 marca o godzinie 20:55 na antenie TVN

Więcej o: