"Milionerzy". Pytanie za 500 zł zmusiło pana Grzegorza do wybrania koła ratunkowego. "Wstyd mi"

Za nami 612. odcinek programu "Milionerzy". Działo się. Pytania nie były piekielnie trudne, a jednak uczestnik musiał nad nimi trochę pomyśleć.

"Milionerzy" powrócili niedawno z najnowszym 13. już sezonem programu. W  611. odcinku popularnego teleturnieju grę kontynuował pan Łukasz Bazydło, który przyjechał z Poznania. Uczestnik poprzednio miał problem z pytaniem o największe polskie województwo. W tej sprawie musiał wykonać telefon do przyjaciela (szerzej pisaliśmy na ten temat TUTAJ). W najnowszym odcinku na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł pan Grzegorz Sierocki z Lublina. Jak mu poszło?

W duńskich 'Milionerach' padło pytanie o Andrzeja Dudę. Koło ratunkowe nie pomogło uczestniczceW duńskich "Milionerach" padło pytanie o Andrzeja Dudę. Koło poszło w ruch

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy".

Pan Grzegorz przyznał, że bał się pierwszego pytania. "Jak ja się boję tych pytań za 500 zł". To było nieco podchwytliwe. 

Hurgot to łopot, a hurkot to:

A. to samo

B.  rozentuzjazmowanie tłumu

C. marcowe pomiaukiwanie

D. zespół pierwszoklasistów

Uczestnik zdecydował się na koło - pytanie do publiczności. Ta wskazała, że poprawną odpowiedzią jest wariant A. Pan Grzegorz posłuchał się tłumu i dobrze zrobił. Ta odpowiedź okazała się poprawna. 

Wstyd mi - powiedział pan Grzegorz

Urbański przyznał, że uczestnik nie powinien być dla siebie tak surowy. 

"Milionerzy". Te pytanie sprawiły trudność uczestnikom

W 610. odcinku "Milionerów" pan Przemysław dostał na pozór łatwe pytanie. Prowadzący poprosił, aby uczestnik dokończył przysłowie: "Powiedział nam Bartek...". Dla pana Przemysława było to nie lada wyzwanie. Nie spodziewał się trudności przy tej kategorii. Przyznał, że nie wie, jaka jest odpowiedź. Na szczęście, udało mu się wybrać dobrą opcję.

W 606. odcinku teleturnieju "Milionerzy" pani Natalia została zapytana o to, co produkowała fabryka "Łucznik"? Uczestniczka zaryzykowała, nie opłaciło się.

Pozornie banalne pytanie za 500 złotych pokonało panią Zuzannę, studentkę medycyny z Konina. Uczestniczka po usłyszeniu poprawnej odpowiedzi złapała się za głowę. Chodziło o "czarny lód".

W 609. odcinku "Milionerów" grę kontynuował pan Mateusz. Przy pytaniu: O którym polityku Kukiz śpiewał "kiedyś tak kochałem ciebie"? uczestnik musiał zaryzykować. 

Więcej o: