W duńskich "Milionerach" padło pytanie o Andrzeja Dudę. Uczestniczka straciła dwa koła ratunkowe. Nic nie pomogło

W duńskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" uczestniczka usłyszała pytanie o Andrzeja Dudę. Była co najmniej zszokowana i nie znała odpowiedzi. Skorzystała nawet z koła ratunkowego. Nie pomogło.

Teleturniej "Milionerzy" został stworzony na podstawie formatu z Wielkiej Brytanii. Cieszy się sporą popularnością wśród widzów i doczekał się produkcji w ponad stu państwach. Jakiś czas temu w duńskiej edycji programu pojawił się polski akcent. Uczestniczka usłyszała pytanie o Andrzeja Dudę. Niestety, nie znała odpowiedzi. Nie pomogło nawet koło ratunkowe. Musiała pożegnać się z dalszą częścią gry.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

'Milionerzy'"Milionerzy". Kim była Makryna Mieczysławska? Pan Krzysztof nie miał pojęcia

"Milionerzy". Padło pytanie o Andrzeja Dudę. Uczestniczka nie znała odpowiedzi

W duńskiej edycji "Milionerów" pojawiła się młoda pani weterynarz o imieniu Rebbeka. Uczestniczka sprawnie radziła sobie z kolejnymi pytaniami. W pewnym momencie wydawać by się mogło, że wygranie miliona duńskich koron nie będzie stanowiło dla niej najmniejszego problemu. Do czasu, gdy w jednym z pytań pojawił się polski akcent. Rebbeka była już w połowie gry, gdy usłyszała pytanie: "Prezydentem, którego kraju został wybrany Andrzej Duda w 2020 roku?". Kobieta miała do wyboru cztery opcje. 

  • A. Czech
  • B. Polski 
  • C. Estonii 
  • D. Chorwacji 

Uczestniczka chwilę się zastanowiła. Jednak nie znała odpowiedzi na to pytanie. Dlatego zdecydowała się na wykorzystanie koła ratunkowego.

 

Milionerzy odc 599"Milionerzy". Pani Beata wykorzystała dwa koła koła i nadal nie była pewna

Niestety, w tym przypadku nawet koło ratunkowe nie zdało egzaminu. Rebbeka wybrała telefon do przyjaciela. Prowadzący połączył się z jej ojcem. Mimo starań tata uczestniczki również nie wiedział, prezydentem jakiego kraju jest Andrzej Duda. Zasugerował jedynie, że może chodzić o Czechy. W związku z tym kobieta zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi A. Prowadzący program dość szybko rozwiał wątpliwości i wyjaśnił, że nie jest to poprawna odpowiedź. Młoda kobieta straciła 15 tysięcy duńskich koron i musiała opuścić studio.

Więcej o: