"Milionerzy". W jakim paśmie górskim znajduje się najwyższy szczyt Europy? Pytanie banalne, ale nie dla pani Alicji

W 598. odcinku "Milionerów" widzowie mieli okazję przyjrzeć się grze pani Alicji Czepiec z Krakowa. Uczestniczka miała sporo problemów z pytaniem geograficznym. Poradziła sobie z nim jedynie dzięki widowni.

W 598. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiadła pani Alicja Czepiec. Uczestniczka miała problemy już na początkowym etapie walki o milion. Na szczęści miała do dyspozycji koła ratunkowe.

"Milionerzy". W jakim paśmie górskim znajduje się najwyższy szczyt Europy?

  • A. w Pirenejach
  • B. w Karpatach
  • C.  w Rodopach
  • D. w Alpach

Pani Alicja miała problemy w wytypowaniem prawidłowej odpowiedzi. Chociaż zarzekała się, że przed udziałem w teleturnieju odświeżyła wiedzę, to za sprawą stresu nie była w stanie odpowiedzieć na stosunkowo proste pytanie. W krytycznym momencie pomogła publiczność, która była najbardziej przekonana do odpowiedzi ukrytej pod wariantem D. Uczestniczka posłuchała tych podpowiedzi.

"Milionerzy". W jakim paśmie górskim znajduje się najwyższy szczyt Europy? Znamy prawidłową odpowiedź

Oczywiście publiczność miała rację, dzięki czemu mieszkanka królewskiego miasta mogła kontynuować grę. W kolejnych etapach pani Alicja nadal grała dosyć ostrożnie, ale przynajmniej na każde zadane pytanie odpowiedziała poprawnie. Jej dalszą rywalizację o milion widzowie zobaczą w 599. odcinku.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 597. odcinku została zapytana o sekstant. Chociaż początkowo wydawało się, że zna prawidłową odpowiedź, to w ostatniej chwili zmieniła zdanie.

W 595. odcinku "Milionerów" o milion złotych grał pan Marek. Kłopotów dostarczyło mu pytanie o trójgraniczne punkty Polski. Sprawdźcie, jak mu poszło.

W 593. odcinku "Milionerów" pani Katarzyna usłyszała pytanie dotyczące ortografii. Uczestniczka odrzuciła prawidłową odpowiedź, która wydawała się jej zbyt oczywista.

Więcej o: