"Milionerzy". Pytanie o województwa. Pan Łukasz mógł liczyć na przyjaciela, który był fanem Huberta Urbańskiego!

Za nami 611. odcinek "Milionerów". Grę w programie kontynuował pan Łukasz Bazydło z Poznania. Czy uczestnikowi uda się wygrać?

W 611. odcinku "Milionerów" widzowie ponownie obserwowali grę pana Łukasza Bazydło, który przyjechał z Poznania. Uczestnik kontynuował przygodę z programem. Przyznał, że gdyby udało mu się zwyciężyć, część pieniędzy oddałby na cele charytatywne. Na początku odcinka miał tylko dwa koła ratunkowe. Zobacz, jak sobie poradził. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

611. odcinek "Milionerów". Pytanie z dziedziny geografii zagięło uczestnika

W 611. odcinku "Milionerów" widzowie obserwowali grę pana Łukasza. Uczestnik miał problem z pytaniem za 1000 złotych. Brzmiało: "Największe polskie województwo to mazowieckie. A drugie pod względem wielkości jest województwo:". Przygotowane zostały cztery możliwe odpowiedzi:

  • A. wielkopolskie
  • B. zachodniopomorskie
  • C. warmińsko-mazurskie
  • D. lubelskie

Pan Łukasz od razu zaczął się zastanawiać. Przyznał, że pochodzi z wielkopolski, a urodził się w warmińsko-mazurskim. Od razu skłaniał się ku tym odpowiedziom. Nie był jednak pewny, która może być poprawna. Postanowił wykorzystać kolejne koło ratunkowe. Poprosił o pomoc swojego przyjaciela Filipa. Jak się okazało, ten zawsze chciał poznać i porozmawiać z Hubertem Urbańskim. Przyjaciel uczestnika nie krył radości, gdy dostał telefon ze studia. Na szczęście pomógł wytypować poprawną odpowiedź.

"Milionerzy". Poprawna odpowiedź na pytanie o województwa

Okazało się, że pan Łukasz od początku dobrze myślał. Poprawną odpowiedzią na zadane pytanie była opcja "A. wielkopolskie". Uczestnik przystąpił do dalszej gry z gwarantowaną kwotą 1000 złotych i ostatnim kołem ratunkowym.

"Milionerzy". Te pytanie sprawiły trudność uczestnikom

W 610. odcinku "Milionerów" pan Przemysław dostał na pozór łatwe pytanie. Prowadzący poprosił, aby uczestnik dokończył przysłowie: "Powiedział nam Bartek...". Dla pana Przemysława było to nie lada wyzwanie. Nie spodziewał się trudności przy tej kategorii. Przyznał, że nie wie, jaka jest odpowiedź. Na szczęście, udało mu się wybrać dobrą opcję.

Podobnie było w przypadku 604. odcinka "Milionerów". Dokończenie przysłowia było pierwszym zadaniem pana Marcina w programie. Pytanie brzmiało: "Ten, bez którego nic się nie zrobi, to przysłowiowy...". Uczestnik poprosił o pomoc publiczność. Poprawną opcją było "czwarty do brydża".

W 588. odcinku "Milionerów" wziął udział pan Kacper. Dostał pytanie z kategorii języka polskiego. Niestety, nie udało mu się wybrać poprawnej odpowiedzi. Wyznał, że jego mama, która pracuje jako nauczycielka, z pewnością nie będzie dumna.

ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". O którym polityku Kukiz śpiewał "kiedyś tak kochałem ciebie"? Pan Mateusz zaryzykował

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.