"Milionerzy". Pytanie o twórczość Kazika było dziecinnie proste. Kto został pokonany w dwóch ostatnich walkach?

W 560. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę powalczył pan Jakub Maj. Z pytaniem o twórczość Kazika Staszewskiego poradził sobie śpiewająco.

Hubert Urbański od lat jest związany z formatem "Milionerzy", który cieszy się ogromną popularnością. Uczestnicy stają przed prawdziwym testem z wiedzy ogólnej, który przy odrobinie szczęścia i dobrym przygotowaniu może zasilić ich portfel nawet o milion złotych. W 560. odcinku przed tym wyzwaniem stanął pan Jakub Maj z Gdyni. Poradził sobie świetnie.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Kto w piosence Kazika Staszewskiego jest "Niepokonany w 28 walkach, a pokonany w dwóch ostatnich walkach"?

Pytanie za dziesięć tysięcy złotych dotyczyło twórczości Kazika Staszewskiego. Pan Jakub Maj nie ukrywał, że wskazanie poprawnej odpowiedzi było dla niego dziecinnie proste.

Kto w piosence Kazika Staszewskiego jest "Niepokonany w 28 walkach, a pokonany w dwóch ostatnich walkach"?

A. Dariusz Michalczewski

B. Andrzej Gołota

C. Artur Szpilka

D. Tomasz Adamek 

"Milionerzy". Poprawna odpowiedź na pytanie o bohatera piosenki Kazika Staszewskiego 

Pan Jakub przyznał, że kojarzy cytat z piosenki Kazika Staszewskiego i bez dłuższego namysłu zaznaczył odpowiedź B. Jak się okazuje słusznie. To właśnie Andrzej Gołota był niepokonany w 28 walkach, ale pokonany w dwóch ostatnich. Poprawna odpowiedź na pytanie o bohatera twórczości Kazika Staszewskiego to B.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 558. odcinku "Milionerów" o milion zawalczyła pani Monika. Radziła sobie świetnie do pytania za 40 tysięcy złotych, które dotyczyło złotej rezerwy taktycznej w zawodach żużlowych. Widownia pomogła jej we wskazaniu prawidłowej odpowiedzi, jaką był Joker.

Z kolei w 557. padło pytanie o połączenie barw, z których powstaje petrol. Uczestnik nie potrafił wskazać prawidłowej odpowiedzi i zrezygnował.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.