"True Love". Julia żałuje swojego zachowania. "Nie chcę się wybielać"

Z uwagi na stan zdrowia Julia zdecydowała się opuścić show "True Love". Postanowiła jednak podsumować swój pobyt w programie. Wyznała, że żałuje tego, jak postąpiła wobec niektórych uczestników.

Obecnie trwa emisja pierwszego sezonu "True Love", a program szybko zyskał wielu fanów. Początkowo jedną z ulubionych bohaterek widzów była Julia. Obdarzyli ją dużą sympatią. W ostatnich odcinkach uczestniczka straciła jednak zaufanie innych, a niektórzy zaczęli ją uważać za manipulatorkę. Podczas "ceremonii miłości" wybrała Kubę i w związku z tym porzuciła Kamila. Tuż po tym doszło do zaskakującej sytuacji. Julia postanowiła opuścić program. Wyznała także, co leżało jej na sercu.

Zobacz wideo Jak Edyta Zając chroni prywatność i czy nie kusiło ją, by pokazać w sieci więcej?

Julia z "True Love" odeszła z programu. Dlaczego?

W ostatnim czasie wśród uczestników "True Love" sytuacja była napięta. Tuż po tym, jak Marcin opuścił program, Julia sparowała się z Kamilem, a Kuba z Oliwią. Ich relacje nie trwały jednak długo. Parę godzin po "ceremonii miłości", Julia i Kuba ogłosili, że coś do siebie czują. Wyznali, że podczas parowania podjęli złe decyzje, bo nie kierowali się sercem. W oczach pozostałych bohaterów stali się hipokrytami. To jednak nie koniec przykrych zdarzeń. Julia miała duży problem z okiem, które ciągle puchło i bolało. Nie mogła normalnie funkcjonować. Przyznała, że problemy zdrowotne były prawdziwym powodem jej odejścia. W wywiadzie z "Co za tydzień" powiedziała, dlaczego nie mogła dłużej wytrzymać.

Prawdę mówiąc, byłam tak przerażona całą sytuacją z okiem, że nie zastanawiałam się długo nad podjęciem decyzji o odejściu z programu i powrocie do Polski. Na pewno było mi bardzo przykro, że muszę opuścić dom "True Love", a szczególnie w takim momencie - przyznała w rozmowie z "Co za tydzień". 

Uczestniczka była załamana, bo nie chciała zostawiać Kuby samego. Para dostała dużo negatywnych ocen ze strony pozostałych. Kuba musiał sam poradzić sobie z krytyką. Pomimo smutku, bohaterka wiedziała, że zdrowie jest najważniejsze. Przyznała, że nadal kibicuje Kubie i chciałaby, aby dotarł jak najdalej w programie "True Love"

"True Love". Julia żałuje swojego zachowania względem innych uczestników 

Nieprzyjemna sytuacja w programie "True Love" podzieliła uczestników. Julia straciła w oczach pozostałych. Początkowo zraniła Sarę, odbijając jej Kamila. Następnie postanowiła rzucić Kamila, aby być z Kubą. Po tych sytuacjach bohaterowie show stwierdzili, że Julia jest intrygantką. Zarzucili także Kubie, że gra na uczuciach innych. Julia zdążyła już wszystko sobie przemyśleć. Przyznała, że szczerze żałuje swoich akcji. 

Mam sobie wiele do zarzucenia w tej kwestii. Zabrakło rozmowy przede wszystkim. Jest mi bardzo przykro przez całą tę sytuację - powiedziała Julia dziennikarzom z "Co za tydzień". 

Uczestnika wyznała również, że problemy zdrowotne stanowiły dużą przeszkodę w normalnym życiu. Ból oka był na tyle silny, że ciężko było jej się skupić. Towarzyszyły jej różne emocje. Julia skupiła się na sobie i nie zauważyła, że swoim zachowaniem może zrobić komuś krzywdę. Próbowała się usprawiedliwić. 

Emocje na wyspie były bardzo silne, a ja po prostu w pewnym momencie się w tym wszystkim zagubiłam i może trochę nie mogłam zrozumieć siebie. Nie chcę się tym wybielać, ale kolejne dni w kolumbijskim raju były dla mnie straszne, czułam się fatalnie, ból oka promieniował mi do całej głowy - twierdziła uczestniczka. 

Julia z "True Love" dodała także, że miała wysoką gorączkę i traciła widzenie. Jej pogarszający się stan zdrowia sprawił, że zaczęła panikować. Pomimo tego, zrozumiała, duży ból nie usprawiedliwia jej złego zachowania. Choć przygoda Julii z programem się zakończyła, wciąż chciała przeprosić uczestników. Póki co, nikt nie odniósł się do jej słów. ZOBACZ TEŻ: "True Love". Napili się tequili i się odpalili. Był płacz, sceny zazdrości i wypadek. "Marcin to toksyk"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.