"True Love". Poznaliśmy skład par. Nie wszyscy wyszli zadowoleni. "Byłam zawiedziona"

Za nami premiera nowego programu "True Love". Poznaliśmy już, jak uczestnicy połączyli się w pary. Nie brakowało zaskoczeń.

"True Love" to nowe randkowe show, które zadebiutowało pod koniec lutego w stacji TVN7. W programie obserwujemy losy singli, którzy szukają tytułowej, prawdziwej miłości. Uczestnicy w tym celu wybrali się do Kolumbii i zamieszkali w luksusowej willi na jednej z wysp Morza Karaibskiego. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, w jaki sposób wszyscy uczestnicy "True Love" połączyli się w pary. Nie brakowało rozczarowań.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"True Love". Poznaliśmy skład par. Nie wszyscy byli zadowoleni

Sercowe decyzje, które zaważą na dalszym przebiegu show, zapadły podczas tzw. Ceremonii Miłości. Filip ogłosił jako pierwszy, że jego partnerką - ku rozczarowaniu Kariny - zostanie Kinga. Karina z trudem ukrywała, że mężczyzna ewidentnie wpadł jej w oko.

Byłam zawiedziona. Myślałam, że jednak ja mogę być jego wyborem - powiedziała z żalem w głosie Karina.
 

Marcin wybrał Sarę. Uczestniczka przyznała, że było to dla niej spore zaskoczenie. Z rozbrajającą szczerością wyznała, że gdyby decyzja należała do niej, jest partnerem byłby... Kamil lub Filip.

Gdyby to dziewczyny miały wybierać, to wybrałabym albo Kamila, albo Filona - powiedziała Sara.

Mateusz zaś bez wahania wybrał Julię, z która - jak przyznał - złapał najlepszy kontakt.

 

Kamil postawił na Oliwie. Uczestniczka była zadowolona z wyboru. Jak uznała, łączą ich wspólne zainteresowania, co zwiększa szanse na powodzenie ich relacji. 

Od razu złapaliśmy wspólny kontakt. Nasze pasje też nas przyciągają, więc będziemy mieli więcej czasu, żeby o nich porozmawiać - stwierdziła Oliwia.

Filip postanowił związać się z Martyną. Uczestniczka przyznała, że decyzja partnera bardzo ją ucieszyła.

Było mi miło, że postawił właśnie na mnie i to ze mną chciał bardziej się poznać - podkreśliła wybranka Filipa.
 

Tym samym bez wybrana pozostała tylko jedna bohaterka - Karina. Choć wiele wskazywało na to, że bohaterka będzie miała w programie status singielki, wtem w willi pojawił się nowy, przystojny mężczyzna - Kuba. To właśnie on został partnerem Kariny.

Oglądacie "True Love"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.