"True Love". Gorąco już w pierwszym odcinku. Dwoje uczestników łączy wspólna przeszłość

W pierwszym odcinku "True Love" poznaliśmy dziesięciu śmiałków, którzy wyjechali do malowniczej Kolumbii, żeby tam znaleźć prawdziwą miłość. Już na starcie nie brakowało zaskoczeń.

"True Love" to nowy show randkowy, które od 27 lutego będzie emitować stacja TVN7. Uczestnikami programu jest dziesięciu singli, którzy szukają prawdziwej miłości. Wspólnie wybrali się do Kolumbii i zamieszkali w luksusowej wilii na jednej z wysp Morza Karaibskiego. Już w pierwszym odcinku pomiędzy niektórymi bohaterami zaiskrzyło. Z kolei Oliwia i Filip przyznali, że... poznali się już przed programem.

Zobacz wideo Edyta Zając porównuje się do Klaudii El Dursi?

Pierwsze zaskoczenie w "True Love". Uczestnicy znali się przed programem

W programie uczestnicy mają dobierać się w pary, ale wcześniej odpowiedzą na szereg pytań i zostaną zbadani przez profesjonalny wykrywacz kłamstw. Wśród szukających drugiej połówki w "True Live" znalazł się 24-letni Filip. Mężczyzna pochodzi z Poznania i pracuje w agencji nieruchomości. Spełnia się także jako DJ i określa się jako ekstrawertyka. Filip był bardzo zaskoczony, kiedy wśród pozostałych uczestników zobaczył Oliwię. Okazuje się, że doskonale się znają. 

Równo rok temu byłem z Oliwią na weselu. Oliwia to przyjaciółka, czy tam była przyjaciółka mojej przyjaciółki - powiedział Filip.

FilipFilip Fot. 'True Love'/ TVN7 screen

Filip i Oliwia postanowili nie zatajać prawdy o swojej znajomości przed resztą grupy. Wyjawili, że mają wspólnych znajomych i oboje są z Poznania. Uczestniczka przyznała jednak także, że nigdy między nimi nie zaiskrzyło.

Żadna relacja romantyczna, żadne związki. Nic, nic - podkreśliła Oliwia.

OliwiaOliwia Fot. 'True Love'/TVN7 screen

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

24-letnia Oliwia pochodzi z Poznania i z wykształcenia jest prawniczką. Zawodowo zajmuje się jednak rozpisywaniem diet i planów treningowych. 

Myślicie, że uczestnicy znajdą w programie swoje drugie połówki? Dodajmy, że nowe randkowe show prowadzi Edyta Zając

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.