"True Love". Premiera już niebawem. Oto jeden z uczestników. Marcin ma konkretne zasady i nietypowy zawód

Stacja TVN 7 przygotowuje nowe reality show. Pierwszy odcinek "True Love" zostanie wyemitowany już pod koniec lutego. Właśnie poznaliśmy kolejnego uczestnika. Sprawdźcie, kim jest Marcin i czego szuka w programie.

"True Love" to nowe reality show, które już wkrótce zadebiutuje w telewizji. W rolę prowadzącej po raz pierwszy wcieli się Edyta Zając. Uczestnicy bedą mieli do dyspozycji luksusową posiadłość na Karaibach. W programie pojawi się dziesięcioro singli. Część z nich już udało nam się zaprezentować. Teraz wracamy z kolejnym uczestnikiem. Marcin Leszczyński pochodzi z Zabrza i jest piłkarzem. Szuka kobiety, która mogłaby zostać jego małżonką.

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

"True Love". Poznajcie Marcina. Ma konkretne plany na przyszłość

O przebiegu najnowszego programu "True Love" będą decydowały regularnie testy robione za pomocą wykrywacza kłamstw. Nie bez znaczenia będą również głosy widzów. Wygląda na to, że przed uczestnikami nie lada wyzwanie. W karaibskiej willi miłości będzie szukać Marcin Leszczyński. Mężczyzna pochodzi z Zabrza. Obecnie jest półzawodowym piłkarzem. Wcześniej chciał zostać wojskowym, ale ten zawód go rozczarował. W związku z tym zaraz po zakończeniu studiów postanowił porzucić pracę wojskowego.

 

Marcin ma wyraziste poglądy. W życiu kieruje się ściśle określonymi zasadami. Jest troskliwy i lojalny. Uważa, że najważniejsza jest rodzina. Oprócz tego lubi imprezować i posiada przywódcze umiejętności. Jest kapitanem drużyny piłkarskiej.

 

Z miłością w życiu Marcina różnie bywało. Choć ma 28 lat, to zakochany był tylko raz. Niestety, narzeczona sprawiła mu ogromny zawód miłosny. Od tamtej pory Marcin randkuje, ale nie wdał się w poważniejszą relację. Mężczyzna chciałby się ustatkować i znaleźć odpowiednią wybrankę, by móc wspólnie z nią iść przez życie. Szuka kobiety, która mogłaby być dobrym materiałem na żonę. Jednocześnie nie ma nic przeciwko, żeby rozwijała się zawodowo. Podkreśla, że nie chodzi mu o wygląd, a jedynie o charakter i dobre serce.

Więcej zdjęć Marcina z "True Love" znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

 

Premierowy odcinek nowego programu randkowego "True Love" zostanie wyemitowany 27 lutego o godzinie 20:00 na antenie TVN 7. Zamierzacie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.