Klaudia El Dursi na zdjęciu w krótkiej sukience. "Co się stało ze stopą?". Odpowiedziała

Klaudia El Dursi opublikowała serię zdjęć na Instagramie. Fani zwrócili uwagę na zbyt długą stopę. Czyżby Photoshop? Gwiazda odpowiedziała.

Przerabianie zdjęć jest bardzo popularne wśród gwiazd, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Ostatnio o użycie Photoshopa została posądzona Katarzyna Cichopek, która na zdjęciu zaskoczyła fanów bardzo wąską talią. Tym razem o ingerowanie w zdjęcie została posądzona Klaudia El Dursi. Prowadząca "Hotel Paradise" opublikowała serię walentynkowych zdjęć. Fani zauważyli, że na pierwszej fotografii modelka ma bardzo długą stopę. Klaudia El Dursi odpowiedziała.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o wypadku syna. Jest zła na właściciela stoku

Klaudia El Dursi zaszalała z Photoshopem? Fani to sugerują. Odpowiedziała

Klaudia El Dursi sławę zyskała, występując w show TVN "Top Model". Kariery w modelingu nie zrobiła, jednak zainteresowali się nią producenci stacji. Została prowadzącą formatu "Hotel Paradise". Randkowe reality show doczekało się sześciu sezonów. 8 stycznia media obiegła informacja o tym, że program schodzi z anteny, a ma zastąpić go inny. Zmiany miały także dotyczyć prowadzącej. Okazało się jednak, że posada modelki jest bezpieczna, a "Hotel Paradise" doczeka się kolejnego sezonu. Klaudia El Dursi oprócz tego, że jest prowadzącą randkowego show, działa na Instagramie, gdzie zajmuje się byciem influencerką. Na najnowszych zdjęciach fani zwrócili uwagę na stopę gwiazdy.

 

Na fotografii modelka siedzi na oparciu kanapy w czarnej, mini sukience z opadającymi ramiączkami zakończonymi frędzelkami. Obcisła kreacja eksponuje długie nogi El Dursi. Fani jednak zwrócili uwagę na długą stopę, która znajduje się na pierwszym planie.

Dziwnie ta stopa wyszła.
Ale twoja stopa wyszła długa.
Co się stało ze stopą?

Klaudia El Dursi postanowiła zareagować. Odpowiedziała na ten ostatni komentarz.

Stopa ma się całkiem nieźle, zadziałała na nią perspektywa - wytłumaczyła gwiazda.

A wy jak uważacie? Faktycznie chodzi o odpowiednią perspektywę, czy modelka przerobiła zdjęcie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.