Klaudia El Dursi mówi o przyszłości w "Hotel Paradise". Dosadnie reaguje na plotki o odejściu [PLOTEK EXCLUSIVE]

Klaudia El Dursi była prowadzącą program "Hotel Paradise" od pierwszej edycji. 8 stycznia pojawiły się pogłoski, że modelka została odsunięta od show. Zainteresowana zabrała głos.

Klaudia El Dursi sławę zyskała, występując w show TVN "Top Model". Kariery w modelingu nie zrobiła, jednak zainteresowali się nią producenci stacji. Została prowadzącą nowego formatu "Hotel Paradise". Randkowe reality show doczekało się sześciu sezonów. 8 stycznia media obiegła informacja, że program schodzi z anteny, a ma zastąpić go inny. Zmiany miały także dotyczyć prowadzącej. Zamiast El Dursi nową gwiazdą formatu miała zostać znana modelka Edyta Zając. Plotek skontaktował się w tej sprawie z Klaudią El Dursi. Modelka odpowiedziała.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

Klaudia El Dursi odnosi się do pogłosek o rzekomym zwolnieniu i zdjęciu z anteny "Hotel Paradise"

Ostatnie dni minęły pod hasłem zmian programowych w Polsacie. Z show "Twoja twarz brzmi znajomo" zwolniono Katarzynę Skrzynecką, a Piotr Gąsowski miał odejść mimowolnie. Czy podobne zawirowania dzieją się w TVN? 8 stycznia jeden z informatorów Jastrząb Post doniósł, że El Dursi nie pojawi się w wiosennej edycji programu "Hotel Paradise". 

TVN zdejmuje na jakiś czas z anteny "Hotel Paradise", a prowadzącą nowy randkowy program TVN 7 będzie Edyta Zając - miał mówić informator.

Napisaliśmy w tej sprawie do Klaudii El Dursi. Zainteresowana odpowiedziała i zaprzeczyła fałszywym doniesieniom.

"Hotel Paradise" będzie i nadal będę go prowadziła - skwitowała aferę modelka.

Wszystko wskazuje na to, że fani rajskiego formatu i Klaudii El Dursi mogą odetchnąć z ulgą. Na wiosnę znów będą mieli okazję śledzić poczynania uczestników w znajdywaniu prawdziwego uczucia. Prawdą jest jednak, że TVN szykuje dla widzów kolejne randkowe show. "Prawdziwa miłość", bo tak nazywa się nowy program, poprowadzi Edyta Zając. Celem będzie znalezienie pary, którą połączy autentyczne uczucie. Pomoże w tym użycie wykrywacza kłamstw, którym uczestnicy będą poddawani co kilka dni.

Będziecie oglądać nowy show TVN? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.