"True Love". To tu zamieszkają uczestnicy programu. Wnętrza willi robią wrażenie

Stacja TVN7 pokaże pierwszy odcinek nowego reality show "True Love" już 27 lutego. Uczestnicy programu zamieszkają w rajskiej willi na Karaibach. Do sieci trafiły zdjęcia luksusowej posiadłości.

"True Love" to nowy reality showt, który widzowie pierwszy raz zobaczą na ekranie TVN7 27 lutego. W roli gospodyni zadebiutuje Edyta Zając. W programie wystąpi dziesięcioro singli. Grupa zamieszka w luksusowej willi na Karaibach. Na oficjalnym instagramowym profilu produkcji właśnie pojawiły się zdjęcia posiadłości.

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

"True Love". To tu zamieszkają uczestnicy programu. Wnętrza willi robią wrażenie

"True Love" to program, który za granicą cieszy się dużą popularnością. Podobnie jak w innych produkcjach tego typu, uczestnicy będą walczyć o miłość i pieniądze. W tym przypadku jednak uczucie będzie musiało być szczere, bohaterowie show przejdą bowiem test wykrywaczem kłamstw. Pary, którym nie uda się przejść weryfikacji, pożegnają się z programem. Reality show kręcone jest na Karaibach. W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia willi, w której zamieszkają uczestnicy. Posiadłość jest położona na kolumbijskiej wyspie.

 

Zdjęcia wnętrz willi znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Program "True Love" zastąpi popularny "Hotel Paradise" w wiosennej ramówce TVN7. Nie oznacza to jednak, że reality show prowadzone przez Klaudię El Dursi całkowicie znika z anteny. Portal Wirtualne Media informuje, że produkcje emitowane będą wymiennie. Pierwsza z nich wiosną, druga natomiast jesienią. W rozmowie z serwisem cozatydzien.pl dyrektor programowa stacji zdradziła, że celem było odświeżenie ramówki.

Chcieliśmy zaskoczyć widzów czymś świeżym, niekonwencjonalnym. I taki właśnie jest pomysł użycia wariografu w randkowym show! Z jednej strony pozwala uczestnikom na otrzymanie pewnej gwarancji, potwierdzenia uczuć partnera, z drugiej jednak odsłania prawdziwe motywy i intencje, a nawet odkrywa wstydliwe tajemnice - powiedziała Katarzyna Mazurkiewicz.

Planujecie oglądać "True Love"? Myślicie, że Edyta Zając sprawdzi się w roli prowadzącej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.