"Hotel Paradise". Grzegorz pokazał w teledysku nową ukochaną. Widzowie show doskonale ją znają

Jedna z kobiet z szóstej edycji "Hotelu Paradise" potwierdziła związek z Grzegorzem Głuszczem. Uczestniczka rajskiego show zdążyła już wystąpić w teledysku ukochanego. Grzegorz, który wcześniej był związany z Magdą, przyznał, że nikt nie wierzył, że stworzył parę właśnie z tą kobietą.

Grzegorz Głuszcz z szóstej edycji "Hotelu Paradise" już jakiś czas temu wyznał, że jest zakochany, ale nie zdradził, kim jest jego partnerka. Jak się okazuje, mężczyzna związał się z Natalią, która w "Hotelu Paradise" była w związku z Grześkiem. Trochę to skomplikowane? Jakby tego było mało Grzegorz opuścił rajski hotel w towarzystwie Magdy Gałdy, która przez pewien czas była jego partnerką. Ten związek szybko się rozpadł, a para rozstała się w nerwowej atmosferze. Wygląda na to, że nawet po zakończeniu "Hotelu Paradise" może nastąpić wielkie przetasowanie i Grzegorz po rozpadzie związku z Magdą zakochał się w Natalii. Dziewczyna wystąpiła w jego teledysku i właśnie potwierdziła na Instagramie, że są parą. Zobaczcie, jak to się wszystko zaczęło.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

"Hotel Paradise". Grzegorz "Hellboy" Głusz i Natalia Bajko są parą. Nagrali razem pełen czułości teledysk

Natalia Bajko z "Hotelu Paradise" oficjalnie potwierdziła na Instagramie, że jest w związku z Grzegorzem Głuszczem. Kobieta wystąpiła też w teledysku "Hellboy'a". Na nagraniu para spotyka się na drinka w klubie i dochodzi między nimi do namiętnego pocałunku. Wygląda na to, że wybrali najlepszy z możliwych sposób na promocję klipu i sprytnie podkręcili zainteresowanie.

Chcielibyśmy was wspólnie zaprosić do obejrzenia nowego teledysku, który już jest dostępny na kanale YouTube. Po dłuższych rozmowach również stwierdziliśmy, że nie będziemy dalej ukrywać naszej relacji. Jak widzieliście na video, zachodziło pomiędzy nami do różnych czułości, ponieważ jesteśmy razem. Życzcie misiaczki nam szczęścia - napisała Natalia.

Pod wpisem Natalii odezwał się sam Grzegorz, który potwierdził zakochanie.

Moje serduszko - skomentował.

'Hotel Paradise'. Grzegorz i Natalia'Hotel Paradise'. Grzegorz i Natalia fot. screen YouTube.com

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Grzegorz wyznał, jak to się wszystko zaczęło. Uczestnik "Hotelu Paradise" przyznał, że nie chciał od razu zdradzać, że stworzył parę z Natalią ze względu na Madzię. 

Najpierw była jedna impreza, potem kolejne i gdzieś zaiskrzyło między nami. Nie chcieliśmy jednak mówić o tym publicznie, ponieważ sprawa z Madzią była jeszcze świeża, dlatego trzymaliśmy to w ukryciu. Teraz wyszedł mój nowy numer, w którym Natalia brała udział w teledysku, i stwierdziliśmy, że skoro i tak było widać, jak się całujemy, to czas najwyższy przestać to ukrywać. W końcu jesteśmy razem, to też podejmujemy razem wszystkie działania - powiedział w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Grzegorz przyznał, że na początku nikt nie wierzył w ich relację. Kiedy Natalia i Grzegorz byli w "Hotelu Paradise" zwyczajnie nie przepadali za sobą i nic nie wskazywało, że może zrodzić się między nimi romantyczne uczucie. 

Nikt w to nie dowierzał. To jest trochę fenomenalne, bo jak każdy dobrze wie, jeśli chodzi o naszą relację w "Hotelu", to my nie pałaliśmy do siebie jakimś większym entuzjazmem. Było wręcz przeciwnie. Byłem bardzo zdenerwowany na decyzję Natalii, gdy przed Rajskim Rozdaniem powiedziała mi, żebym szukał szczęścia gdzieś indziej. No ale jak widać, szczęście się znalazło (śmiech). Rozmawiałem z Dejwem, z Angeliką, z Mikołajem i każdy oczywiście nam pogratulował i życzył szczęścia, ale każdy z nich na początku myślał, że sobie po prostu robię jaja - wyznał.

Grzegorz z "Hotelu Paradise" powiedział, że Natalia już przeprowadziła się dla niego do Warszawy, ale wygląda na to, że mężczyźnie nie śpieszy się do wspólnego mieszkania. Przyznał, że swoboda w związku jest potrzebna i mają jeszcze czas na tak poważne decyzje. Ciekawe czy Natalia także podziela tę opinię.

Natalka przeprowadziła się do Warszawy specjalnie dla mnie. Na razie uważam jednak, że może mieszkanie wspólne to nie jest dobry pomysł. W tym wszystkim musi być też trochę swobody. Uważam, że nie warto od razu wrzucać się na głęboką wodę. Oczywiście wspólne mieszkanie weryfikuje wiele rzeczy, natomiast wychodzę z założenia, że każdy musi mieć też trochę swojej swobody. Mamy wystarczająco dużo czasu, żeby się ze sobą spotykać i na razie cieszymy się tym - dodał. 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod wpisem opublikowanym przez Natalię Bajko z "Hotelu Paradise" od razu zrobiło się gorąco. Część fanów rajskiego show TVN przyznała, że przeczuwała, co się święci, a pozostali uznali, że to tylko układ biznesowy i bezczelny sposób na promocję. Jak jest naprawdę, zapewne czas pokaże. 

Wiedziałem! Poczułem tę więź między wami.
Jeju przynajmniej jedna para, która stworzy prawdziwą relację po tej edycji. Powodzenia !
Myślę, że to jest grą do osiągnięcia celu, a nie uczucie. Niezłe show dla naiwnych, może to kupią - cztamy w komentarzach.

Nie lepiej było w sekcji komentarzy pod fragmentami klipu opublikowanymi na Instagramie Grzegorza. Wygląda na to, że fani uczestnika rajskiego show nie do końca wierzą w szczerość jego uczuć. 

Natalia? W "Hotelu Paradise" potraktowana jak "opcja" a tu główna rola... życie to jednak jest przewrotne.
Sorry może się mylę, ale nie pasujesz do niej. Magdy drugiej szukasz chyba. To nie po złości piszę, tylko obserwuję od dłuższego czasu. Mimo wszystko życzę szczęścia.
Natalia się zgodziła robić ten cyrk - show niech trwa. Grzegorz to typowa osoba, która pożąda ciągłej atencji - skomentowali obserwatorzy Grzegorza.
 
 
 

Zobacz też: Modelka zdradziła mroczne tajemnice rezydencji Playboya. "Hugh Hefner wymierzał kary za odmowę seksu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.