"True Love". Marcin pójdzie za ciosem. Wyzna miłość innej uczestniczce. Kinga nie będzie zadowolona [PLOTEK EXCLUSIVE]

Pierwsza edycja "True Love" ruszyła pełną parą. Widzowie zdążyli się już przyzwyczaić do masy emocji. W najnowszym odcinku ciąg dalszy nieoczekiwanych zwrotów akcji. Oj, będzie się działo.

Program randkowy "True Love" zdążył się już rozkręcić. Niektórzy uczestnicy zdołali już nieźle namieszać. Martyna mierzy się z ciężkimi ocenami, a Marcin zdążył już podpaść widzom. W poprzednim odcinku nie brakowało emocji. Wieczorem uczestnicy wyciągnęli tequile i dobra zabawa zeszła na nieco inny tor. Nie brakowało łez i niespodziewanych upadków. W najnowszym odcinku widzowie muszą przygotować się na kolejną porcję dram i awantur. Wszystko za sprawą Marcina, który wyzna miłość innej uczestniczce. Zobaczcie, co jeszcze się wydarzy. 

Zobacz wideo "True Love". Marcin wyzna miłość Oliwii

'True love'"True Love". Był płacz, mały wypadek i sceny zazdrości."Marcin to toksyk"

"True Love". Marcin może nieźle namieszać. Wyzna Oliwii, co czuje 

"True Love" pojawił się niemały konflikt. Marcin jest w parze z Kingą. W poprzednim odcinku bardzo się uniósł, gdy podczas imprezy uczestniczka została poproszona do tańca przez Mateusza. W trakcie tańca para zaliczyła upadek, co jeszcze bardziej rozzłościło Marcina. Mężczyzna zignorował tłumaczenia partnerki i udał się w ustronne miejsce z inną kobietą. Podczas rozmowy Marcin wyznał Oliwii, że jest nią o wiele bardziej zainteresowany niż obecną partnerką, co doprowadziło Kingę do łez. Do tej pory partner zabiegał o jej względy.

 

W najnowszym odcinku sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje. Marcin znowu zechce porozmawiać z Oliwią. Tym razem jednak zdecyduje się na o wiele poważniejsze kroki. Przyzna, że bardzo mu się podoba i to na niej mu zależy. 

To będzie ostatnie moje słowo dzisiaj. "Do ciebie". Może ona tu przyjść i mogę jej to powtórzyć. Już mi to lata - stwierdzi Marcin.

'True Love'. Marcin wyzna miłość Oliwii'True Love'. Marcin wyzna miłość Oliwii Materiały Prasowe

'True Love'. Martyna ze łzami w oczach. Padły przykre słowa"True Love". Martyna ze łzami w oczach. "Starsza fajna koleżanka"

Wszystko wskazuje na to, że ta deklaracja może sporo namieszać w dalszej części programu. Jesteście ciekawi, co wydarzy się dalej? Czy Marcin zdobędzie się na odwagę i wyzna prawdę Oliwii?

 

Premierowy odcinek "True Love" zostanie wyemitowany już 8 marca o godzinie 20:00 na antenie TVN7

Więcej o: