"True Love". Marcin pójdzie za ciosem. Wyzna miłość innej uczestniczce. Kinga nie będzie zadowolona [PLOTEK EXCLUSIVE]

Pierwsza edycja "True Love" ruszyła pełną parą. Widzowie zdążyli się już przyzwyczaić do masy emocji. W najnowszym odcinku ciąg dalszy nieoczekiwanych zwrotów akcji. Oj, będzie się działo.

Program randkowy "True Love" zdążył się już rozkręcić. Niektórzy uczestnicy zdołali już nieźle namieszać. Martyna mierzy się z ciężkimi ocenami, a Marcin zdążył już podpaść widzom. W poprzednim odcinku nie brakowało emocji. Wieczorem uczestnicy wyciągnęli tequile i dobra zabawa zeszła na nieco inny tor. Nie brakowało łez i niespodziewanych upadków. W najnowszym odcinku widzowie muszą przygotować się na kolejną porcję dram i awantur. Wszystko za sprawą Marcina, który wyzna miłość innej uczestniczce. Zobaczcie, co jeszcze się wydarzy. 

Zobacz wideo "True Love". Marcin wyzna miłość Oliwii

"True Love". Marcin może nieźle namieszać. Wyzna Oliwii, co czuje 

"True Love" pojawił się niemały konflikt. Marcin jest w parze z Kingą. W poprzednim odcinku bardzo się uniósł, gdy podczas imprezy uczestniczka została poproszona do tańca przez Mateusza. W trakcie tańca para zaliczyła upadek, co jeszcze bardziej rozzłościło Marcina. Mężczyzna zignorował tłumaczenia partnerki i udał się w ustronne miejsce z inną kobietą. Podczas rozmowy Marcin wyznał Oliwii, że jest nią o wiele bardziej zainteresowany niż obecną partnerką, co doprowadziło Kingę do łez. Do tej pory partner zabiegał o jej względy.

 

W najnowszym odcinku sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje. Marcin znowu zechce porozmawiać z Oliwią. Tym razem jednak zdecyduje się na o wiele poważniejsze kroki. Przyzna, że bardzo mu się podoba i to na niej mu zależy. 

To będzie ostatnie moje słowo dzisiaj. "Do ciebie". Może ona tu przyjść i mogę jej to powtórzyć. Już mi to lata - stwierdzi Marcin.

'True Love'. Marcin wyzna miłość Oliwii'True Love'. Marcin wyzna miłość Oliwii Materiały Prasowe

Wszystko wskazuje na to, że ta deklaracja może sporo namieszać w dalszej części programu. Jesteście ciekawi, co wydarzy się dalej? Czy Marcin zdobędzie się na odwagę i wyzna prawdę Oliwii?

 

Premierowy odcinek "True Love" zostanie wyemitowany już 8 marca o godzinie 20:00 na antenie TVN7

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.