"True Love". Martyna ze łzami w oczach. Padły przykre słowa. Z bólem podsumowała: Starsza fajna koleżanka

W najnowszym odcinku programu "True Love" polały się łzy. Martyna nie mogła powstrzymać emocji. Kobieta wyznała, jak jest postrzegana przez innych uczestników. Padły przykre słowa.

Pierwsza edycja najnowszego reality show "True Love" ledwo wystartowała, a już cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów. Kilka odcinków jest już za nami. Uczestnicy mieli okazję się już lepiej poznać i dobrali się w pary. Okazuje się, że nie wszyscy byli zadowoleni. W jednym z odcinków uczestnicy podzielili się bolesnymi wspomnieniami. Martyna wróciła pamięcią do przeszłości i opowiedziała nowym kolegom o poprzedniej relacji. Były partner okrutnie złamał jej serce. To jeszcze nie koniec trudnych przeżyć uczestniczki. W najnowszym odcinku padły mocne słowa i pociekły łzy. 

Zobacz wideo "True Love". Martyna ze łzami w oczach. Padły przykre słowa

"True Love". Martyna nie kryła smutku. Popłakała się na wizji

Martyna zgłosiła się do "True Love", by zapomnieć o trudnych momentach z przeszłości i przeżyć przygodę życia. Niestety, nie jest na tyle kolorowo, jak sobie wymarzyła. W najnowszym odcinku randkowego show kobieta podzieliła się przykrymi przemyśleniami. W trakcie wypowiedzi nie dała rady pohamować łez. Zdradziła, że niektórzy uczestnicy mocno zacieśnili relację. 

Byłam już nastawiona na to, że mnie taki przywilej może nie spotkać. Obserwowałam to, co się dzieje w ciągu dnia i wiem, że takie mocne, ściślejsze relacje zdążyły się już zawiązać - wyznała Martyna.

W dalszej części wypowiedzi Martyna uznała, że może nie udać jej się znaleźć miłości w programie, ponieważ przez wszystkich jest odbierana jako starsza koleżanka i nic więcej. 

Ja gdzieś czuję, że już zostałam w grupie uznana, jako starsza fajna koleżanka. I już chyba tak zostanie - skwitowała ze łzami w oczach Martyna.

Śledzicie losy bohaterów programu? Premierowy odcinek "True Love" zostanie wyemitowany już 7 marca o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Zamierzacie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.