"True Love". Mateusz zdemaskowany przez widzów. Brał udział w innym show i romansował z wnuczką polityka

Program "True Love" ruszył pełną parą. Widzowie rozpoznali, że Mateusz w przeszłości wziął udział w innym randkowym show. I to w dodatku z wnuczką polityka.

Za nami premiera "True Love" - nowego randkowego show, które zadebiutowało pod koniec lutego w stacji TVN7. W programie śledzimy poczynania singli, którzy pragną odnaleźć między sobą miłość. Uczestnicy w tym celu wybrali się do Kolumbii i zamieszkali w luksusowej willi na jednej z wysp Morza Karaibskiego. Jednym z bohaterów biorących udział w show jest Mateusz. Już w pierwszych minutach jego pojawienia się na srebrnym ekranie, widzowie zauważyli, że dla 26-latka to nie jest telewizyjny debiut.

Zobacz wideo "Love Island". Wero i Kuba z szóstej edycji rozstali się. Uczestniczka we łzach

"True Love". Mateusz zdemaskowany przez widzów. Brał udział w innym show z córką polityka

Fani randkowych programów doskonale kojarzą Mateusza. Uczestnik wziął bowiem udział w programie "Celebs go dating" produkcji Eska TV, w którym to celebryci poszukiwali swojej drugiej połówki wśród nieznanych osób. Mateusz pojawił się w jednym z odcinków, w którym miłości szukała Monika Miller, wnuczka Leszka Millera

Uśmiechnięty elegancki chłopak z Lublina.
Ale przystojniak.
Ciacho! - czytamy w komentarzach pod zdjęciami Mateusza.
 

Przypominamy, że w ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, w jaki sposób wszyscy uczestnicy "True Love" połączyli się w pary. Podczas Ceremonii Miłości, to mężczyźni zdecydowali, z kim chcą stworzyć relacje. Nie brakowało rozczarowań.

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać nowe randkowe show TVN7?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Zobacz też: "True Love". Gorąco już w pierwszym odcinku. Dwoje uczestników łączy wspólna przeszłość

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.