"True Love". Martyna była w związku przez 12 lat. Eks okrutnie złamał jej serce

Martyna z "True Love" do tej pory nie opowiadała zbyt wiele. W najnowszym odcinku postanowiła to zmienić. Podzieliła się smutnym momentem z przeszłości. Były partner złamał jej serce.

W poprzednim odcinku "True Love" połączyli się w pary. Nie wszyscy byli zadowoleni. Marcin jest w parze z Sarą, ale nie ukrywa, że podoba mu się Kinga. Natomiast Oliwa, będąca w parze z Kamilem o wiele więcej czasu poświęca Kubie, niż swojemu partnerowi. W trzecim odcinku randkowego show bohaterzy mieli okazję, by się jeszcze lepiej poznać. Dużo rozmawiali i powróciły wyznania. Okazuje się, że nie tylko Marcin ma trudne doświadczenia z przeszłości. Martyna, która do tej pory nie była zbyt wylewna, postanowiła opowiedzieć o swojej historii miłosnej. Nie było kolorowo.

Zobacz wideo Wywiad z Edytą Zając wprost z Kolumbii. Porównuje się do Klaudii El Dursi?

"True Love". Martyna opowiedziała o relacji z byłym partnerem 

Po zakończonych zadaniach bohaterowie "True Love" wprost uwielbiają przesiadywać nad basenem. To tam się relaksują, ale i toczą zacięte dyskusje nie tylko o życiu, ale i o miłości. Właśnie w tym miejscu Martyna zdecydowała się wrócić pamięcią do przeszłości i opowiedzieć uczestnikom o wieloletnim związku. Okazuje się, że uczestniczka miała jednego partnera od gimnazjum. Koniec relacji nastąpił szybko i w nieprzyjemnych okolicznościach.

To było 12 lat. Chodziliśmy do jednego gimnazjum no i tak zleciało. Rozstaliśmy się z taką informacją, że nie mieliśmy się czasu wyszaleć. Żadne z nas nikogo nie poznało wcześniej i fajnie byłoby sobie pożyć. To nie była wspólna decyzja. To była jego decyzja. Wymienił mnie na inny model. On nie miał odwagi, nie miał jaj, żeby mi to powiedzieć. Jak już jesteś z kimś tak długo, to trzeba mieć odwagę, żeby powiedzieć prawdę - wyznała.
 

W pewnym momencie uczestniczka zatraciła się i nie skupiała się na sobie, a wyłącznie na związku. Rozstanie złamało Martynie serce i było dla niej dużym ciosem.

Wiecie, czekacie na coś bardzo długo, a ktoś inny to dostaje. Niczego nie żałuję. Może jedynie tego, że w tym wszystkim zatraciłam siebie. Byłam zbyt skupiona na "my" i gdzieś w tym czasie zgubiłam swoje "ja". A o to też powinnam bardzo dbać.

Teraz uczestniczka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Chciała coś zmienić, a przede wszystkim przeżyć przygodę. Dlatego zgłosiła się do programu

Dużo mnie ominęło, powiem szczerze. Dlatego też zdecydowałam się przyjechać tutaj. To mnie też bardzo wzmocniło.

Śledzicie losy bohaterów? Premierowy odcinek "True Love" zostanie wyemitowany już 2 marca o godzinie 20:00 na antenie TVN 7

Więcej o:
Copyright © Agora SA