"True Love". Kuba gra na dwa fronty? Po rozmowie z Julią poleci do Oliwii [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kuba z "True Love" szykuje prawdziwą bombę. W najnowszym odcinku uczestnik zadeklaruje uczucie Julii, a jednocześnie nie zrezygnuje z relacji z Oliwią. Zobaczcie, jak potoczą się rozmowy.

"True Love" zdążyło się już rozkręcić i przypaść do gustu widzom, którzy z zaciekawieniem śledzą kolejne losy bohaterów programu. Trzeba przyznać, że niektórzy uczestnicy nieźle namieszali. W najnowszym odcinku nieoczekiwanych zwrotów akcji ciąg dalszy. Wszystko wskazuje na to, że Kuba zamierza grać na dwa fronty. Po uczuciowej rozmowie z jedną uczestniczką zaraz poleci do drugiej.

Zobacz wideo "True Love". Kuba i Julka wyznają, że chcą stworzyć razem parę

"True Love". Kuba może namieszać. Wyzna uczucie Julii, ale nie zakończy relacji z Oliwią

Kuba ma 26 lat i mieszka w Łodzi. Uczestnik ukończył psychologię i w przyszłości planuje zostać terapeutą. Na razie pracuje jako specjalista do spraw marketingu i sprzedaży. Mężczyzna ma za sobą dwa poważne związki, które nie przetrwały próby czasu. W programie "True Love" wpadły mu w oko dwie uczestniczki. Co więcej, w najnowszym odcinku obu paniom zadeklaruje chęć stworzenia relacji.

 

Po Ceremonii Miłości część uczestników będzie siedzieć przy barze. Z kolei Kuba wraz z Julką udadzą się w przestronne miejsce i wyznają sobie, że chcieliby razem stworzyć parę.

Chcę być z kobietą, która... Długo miałem maskę. Długo nie dałem z siebie czytać i powiem to na głos. Chciałbym z tobą stworzyć parę - zadeklaruje Kuba.

Julii aż zaświecą się oczy. Uczestniczka bez wahania powie, że chciałaby tego samego. 

Też bym chciała stworzyć z tobą parę - wyzna Julia.

Po tych słowach obydwoje dadzą się ponieść emocjom i padną sobie w ramiona. 

'True Love'. Kuba i Julia'True Love'. Kuba i Julia Materiały Promocyjne

'True Love'. Kuba i Julia'True Love'. Kuba i Julia Materiały Promocyjne

Sielanka szybko się skończy. Zaraz po uczuciowych deklaracjach z Julią, Kuba uda się do Oliwii, z którą również zdecyduje się porozmawiać. Jeśli myślicie, że wyzna kobiecie co czuje do innej uczestniczki to jesteście w błędzie.

Nie chcę się z tobą rozstawać. Nie chcę, żeby nasza relacja się zakończyła, bo czuję się super - powie Oliwia.

Mężczyzna będzie przytakiwać Oliwii. Ponadto utwierdzi ją w przekonaniu, że dalej chce tworzyć z nią parę.

Ja też tak uważam, że jest super - zgodzi się Kuba.

'True Love'. Kuba i Oliwia'True Love'. Kuba i Oliwia Materiały Promocyjne

Jak wyglądała cała sytuacja? Zobaczcie w wideo na górze strony. Między tą trójką może się jeszcze wiele wydarzyć. Jesteście ciekawi jak z tej sytuacji wybrnie Kuba? Premierowy odcinek "True Love" zostanie wyemitowany już 20 marca o godzinie 20:00 na antenie TVN7

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.