"True love". Kinga przyznała się do operacji plastycznej. Tak wyglądała kiedyś. Różnica diametralna

Kinga Mendrala zyskuje coraz większą popularność dzięki udziałowi w show "True love". Uczestniczka cieszy się ogromną sympatię widzów. Nie da się również przejść obojętnie obok jej zachwycającej urody. 32-latka wprost przyznaje, że korzystała z usług chirurga plastycznego.

Kinga pojawiła się w programie "True love" w momencie pierwszej ceremonii miłości. Już na wstępie zachwyciła uczestników show, zwłaszcza tych płci męskiej. Piękna blondynka wpadła w oko Marcinowi, któremu zaimponowała dojrzałość i uroda 32-latki. Profil Kingi na Instagramie zyskuje coraz większą popularność. Na starszych zdjęciach wygląda jednak nieco inaczej.

Zobacz wideo Pokazywać dzieci w internecie czy nie? Sylwia Bomba podziwia podejście Zosi Ślotały

"True love". Kinga zachwyca urodą. Wprost przyznaje się do wykonania pewnego zabiegu

Mendrala od zawsze mogła się pochwalić nienaganną figurą i piękną twarzą. W przeszłości jednak jej nos wyglądał inaczej. W "Q&A" Kinga przyznała, że przeszła operację plastyczną tej części twarzy. Obecnie może pochwalić się uroczo zadartym noskiem.

'True love''True love' player

Po zdjęciach możemy ocenić, że chirurg plastyczny zlikwidował garbek i uniósł koniuszek nosa Mendrali. Na fotografiach sprzed lat profil 32-latki był nieco bardziej wyrazisty.

'True love' Kinga Mendrala'True love' Kinga Mendrala Instagram, @kingamendrala

Więcej zdjęć Kingi znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

"True love". Kinga zawróciła w głowie Marcinowi. Czym się zajmuje?

Kinga na początku była w parze z Filipem, szybko jednak okazało się, że najwięcej chemii jest w jej relacji z Marcinem. Podczas drugiego przeparowania 28-latek i 32-latka w końcu trafili do wspólnej sypialni. Niestety, idylla w ich związku szybko się skończyła - Marcin przesadził z alkoholem na imprezie i zrobił awanturę swojej partnerce i Mateuszowi. Zachowanie piłkarza bardzo nie spodobało się Kindze.

W wizytówce Kinga zdradziła, że jest pośredniczką nieruchomości. Kilka lat temu pracowała też jako modelka i hostessa. Zdjęcia z eventów, w których uczestniczyła znajdziemy na Facebooku czy Instagramie.

Oglądacie "True love"?

Więcej o:
Copyright © Agora SA