Wersow zapytana o Friza. Szczere wyznania u Wojewódzkiego. "Dziecko powinno mieć stabilnego ojca"

Wersow po raz pierwszy zagościła w programie "Kuba Wojewódzki". Odpowiedziała na pytania prowadzącego dotyczące ciąży i kariery w sieci. Pojawił się także temat rozstania z Frizem. Nie wszyscy fani influencerki znali tę historię.

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" zagościła Weronika Sowa, znana jako Wersow.  Influencerka obecnie oczekuje dziecka, o czym w dużej mierze rozmawiała z prowadzącym. Zapytał ją również o doświadczenia związane z karierą w Internecie. Nie zabrakło trudnych tematów dotyczących jej narzeczonego.

Zobacz wideo Andziaks i Luka o ciąży Wersow

Wersow u Wojewódzkiego. Prowadzący zapytał o rozstanie z Frizem

Za nami kolejna odsłona show "Kuba Wojewódzki". Tym razem gośćmi programu byli Wersow i Filip Chajzer. Na ten odcinek z pewnością czekali fani influencerki. Wersowjest obecnie w szóstym miesiącu ciąży. Influencerka póki co nie zdradziła imienia córki. Opowiedziała za to o doświadczeniach związanych oczekiwaniem dziecka. Weronika wyznała także, że chciałaby wziąć ślub ze swoim narzeczonym, Karolem "Frizem" Wiśniewskim, doczekać się gromadki dzieci i spełniać w karierze internetowej. Opowiedziała także o tym, jak ważna jest samoakceptacja. Zdradziła, że jej droga do pokochania samej siebie nie była prosta. Teraz dobrze czuje się w swoim ciele, nawet pomimo dodatkowych kilogramów.

 

Kuba Wojewódzki postanowił zmienić nieco tematykę rozmowy. Zapytał o jej rozstanie z Frizem. Był pewny, że informacja nie dotarła jeszcze do mediów. Weronika potwierdziła, że kilka lat temu zerwała z narzeczonym na kilka miesięcy. Wojewódzki bez zawahania zapytał:

A nie uważasz, że dziecko powinno mieć stabilnego ojca?

Choć to pytanie miało być żartem, Wersow od razu zaczęła bronić Karola. Przyznała, że od tego czasu w ich relacji dużo się zmieniło.

Karol jest teraz bardzo stabilny (...) Wtedy nie mieliśmy jeszcze dzieci - odparła Wersow.

Weronika dodała także, że obecnie między narzeczonymi wszystko dobrze się układa. Po krótkim czasie rozłąki zrozumieli, co do siebie czują. Obecnie planują stworzyć rodzinę.

ZOBACZ TEŻ: Wersow na co dzień nosi sporą warstwę podkładu. Pokazała się bez makijażu. W takiej kondycji jest jej cera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.