Wersow ukrywała ciążę tygodniami. Miała swoje sprytne taktyki

Wersow jest w ciąży. Influencerka miała sprytne sposoby, aby ukryć ciążę przed fanami. I to całkiem długo działało.

W mediach społecznościowych już od kilku tygodni krążyły spekulacje na temat Wersow i Friza. Wielu obserwatorów twierdziło, że młoda influencerka jest w ciąży, ponieważ zaczęła skrzętnie zasłaniać brzuch, który wcześniej chętnie eksponowała w odważnych stylizacjach. Plotki okazały się prawdą, a 26-latka ogłosiła na YouTube, że spodziewa się dziecka. Zobaczcie, jak w ostatnim czasie Wersow starała się ukryć, że jest w ciąży.

Zobacz wideo Wersow o przerabianiu zdjęć i pracy. "Ktoś do mnie napisał w nocy..."

Wersow ukrywała ciążę przed fanami. Sprytne taktyki

Fani Wersow już od kilku tygodni gratulowali jej ciąży. Zauważyli, że Weronika nagle zmieniła styl i zrezygnowała z dopasowanych do ciała outfitów, wybierając w zamian szerokie bluzy, które wcześniej nie były jej ulubioną częścią garderoby. Na ostatnich nagraniach na YouTube widać, jak ukochana Friza występuje przed kamerą głównie w dość obszernych stylizacjach, a częstotliwość dodawania fotek na Instagramie również znacznie osłabła. Obserwatorzy zwracali również uwagę na kadrowanie zdjęć -  Weronika nie pokazywała całej sylwetki. Na zdjęciach, na których można ją było dostrzec w całości, brzuch miał być natomiast retuszowany.

WersowWersow fot. YouTube @WERSOW

Wersow i Friz poinformowali o dziecku w najnowszym klipie, gdzie Weronika Sowa w pięknych słowach śpiewała o macierzyństwie. Przypominamy, że jeszcze nie tak dawno temu Karol Wiśniewski miał okazję udzielić Pudelkowi wywiadu, w którym przyznał, że nie jest gotowy na ojcostwo. Dzień po ogłoszeniu ciąży jego ukochanej wyjaśnił, że miał na myśli konkretny moment w jego życiu.

Zobacz też: Friz w 2021 oświadczył się Wersow. Pamiętacie? Projekt pierścionka pochodzi z 1886 roku

Więcej o: