Wersow na zdjęciu bez filtrów i Photoshopa. "Promieniejesz"

Wersow dołączyła do grona celebrytów, którzy rezygnują z filtrów upiększających na Instagramie. Dodała nowe zdjęcie. Fani podzieleni.

Jeszcze kilka lat temu filtry upiększające były normą na zdjęciach czy relacjach w mediach społecznościowych. Jednak z biegiem lat coraz więcej gwiazd w sieci rezygnuje z filtrów upiększających, aby pokazać fanom, jak naprawdę wygląda ich twarz, cera czy ciało. Do grona celebrytów, którzy postanowili opublikować zdjęcie bez filtra, dołączyła Wersow.

Zobacz wideo Andziaks i Luka o ciąży Wersow

Tak wygląda Wersow bez filtrów upiększających 

O Weronice Sowie, znanej wszystkim jako Wersow zrobiło się głośno, gdy związała się z Karolem "Frizem" Wiśniewskim i dołączyła do jego Ekipy. Para zaręczyła się w 2021 roku, a niedawno poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 3,2 miliona obserwatorów. Wersow chętnie dzieli się prywatnymi kadrami, jak np. z przyjęcia, na którym poznali płeć dziecka, z licznych sesji czy wakacji z ukochanym.

W najnowszym poście celebrytka opublikowała selfie, na którym pozuje w pięknym makijażu. W opisie czytamy, że na zdjęcie nie został nałożony żaden filtr upiększający. 

Nie ma filtra, tylko piękny makijaż.
 

Pod postem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy zauważyli, że celebrytka przy nadziei promienieje.

Przepięknie ci w takim looku.
Wera, promieniejesz!
Promieniejesz.

Znalazły się też mniej przyjazne komentarze od osób, które zarzucają youtuberce, że przesadza z medycyną estetyczną.

Co sądzicie o Wersow w wersji bez filtrów upiększających?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.