Wojewódzki zapytał Chajzera o podejście do gejów. Żenujący tekst prezentera. Wspomniał o ogórkach

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku gościł na swojej kanapie Filipa Chajzera. Prezenter wyznał podczas programu, jaki ma stosunek do osób nieheteronormatywnych.

Kuba Wojewódzki poruszył z Filipem Chajzerem temat osób nieheteronormatywnych. Prezenter nie zastanawiał się długo nad swoją wypowiedzią. Postanowił zażartować po zajęciu stanowiska w sprawie. Co dokładnie powiedział na wizji?

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Kuba Wojewódzki rozmawiał z Chajzerem o gejach. Prezenter zażartował

Podczas odcinka z udziałem Filipa Chajzera, obok którego siedziała influencerka Wersow, gospodarz programu poruszył kilka kontrowersyjnych wątków. Zapytał prowadzącego "Dzień dobry TVN" o jego wpadki i podejście do osób nieheteronormatywnych. Chajzer jakiś czas temu przefarbował się na platynowy blond. Była to jedna ze spontanicznych decyzji w jego życiu. Często bywa tak, że nowa fryzura jest oznaką nowego etapu w życiu. Filip Chajzer tak wspomina tę wizytę u fryzjera:

Takie miałem flow, taką miałem zachciankę i tak sobie zrobiłem. Nie ma w tym nic głębszego (…). Wchodzę do fryzjera, mówię: "Wiesz co, a weź mi teraz ciachnij na blond".

Wojewódzki uznał, że taka metamorfoza mówi:

Nie mam problemu z gejami.

Na co Filip Chajzer:

Ale ja nie ma problemu z gejami. Kuba, czy uważasz, że mam problem z gejami?

Po czym prezenter przysunął się do Wojewódzkiego. Na stole w studiu poza wodą stał także słoik z ogórkami. Za jednego z nich dynamicznie chwycił gospodarz programu. Chajzer zareagował:

Chcesz się stuknąć ogórkiem?

Gospodarz programu zaprzeczył temu, a publiczność zareagowała śmiechem. Co uważacie o tej sytuacji?

Zobacz też: Edward Miszczak o krytyce działalności fundacji Filipa Chajzera. "Życie mu hejtu nie oszczędziło"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.