"Rolnik szuka żony". Roksana trafiła do szpitala. Uczestniczka programu jest w ósmym miesiącu ciąży

Roksana z ósmej edycji show "Rolnik szuka żony" trafiła do szpitala. Uczestniczka jest w ósmym miesiącu ciąży. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opowiedziała, co się stało.

Roksana wystąpiła w ósmej odsłonie programu "Rolnik szuka żony". W show próbowała zdobyć serce innego uczestnika, Stanisława. Niestety, nie udało jej się przekonać go do siebie. Pomimo tego, była uwielbiana przez widzów. Po zakończeniu programu pochwaliła się za pomocą mediów społecznościowych, że znalazła nową miłość. Roksana powiedziała ukochanemu Kamilowi "tak" w czerwcu 2022 roku. Jakiś czas później narzeczeni zdradzili, że spodziewają się dziecka. Obecnie kobieta jest w ostatnim trymestrze ciąży.

'Rolnik szuka żony'. Klaudia w makijażuKlaudia z "Rolnik szuka żony" w wersji sauté. Rolniczka pokazała się bez makijażu

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Ciężarna Roksana trafiła do szpitala

Roksana z programu "Rolnik szuka żony" wyznała, że jej termin porodu został wyznaczony na kwiecień 2023 roku. Była uczestniczka odlicza dni do rozwiązania, czym chętnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio jednak poinformowała fanów, że trafiła do szpitala. Obserwatorzy bardzo zaniepokoili się tym faktem. Spekulowali, czy kobieta nie zaczęła rodzić wcześniej. Roksana szybko ich uspokoiła. 

Dziękuję za wszystkie wiadomości od was. Jesteśmy na obserwacji. Pozdrawiam wszystkie kobietki, które bardzo się o nas troszczą i podczas swojej pory karmienia wysyłają mnóstwo wsparcia - napisała na Instagramie.

Jak się okazało, wizyta nie wiąże się z niczym poważnym. Roksana pokazała również, jak mija jej czas w szpitalu. Pochwaliła się posiłkiem, który dostała na porodówce. Wyznała, że w trzecim trymestrze zrezygnowała z jedzenia mięsa. Wybrała opcję wegetariańską. Udostępniła również zdjęcia innych kobiet, które podesłały jej jedzenie podane im w szpitalu. 

Posiłek Roksany z programu 'Rolnik szuka żony'Posiłek Roksany z programu 'Rolnik szuka żony' fot. https://www.instagram.com/schminkenbysarna/

Roksana z show "Rolnik szuka żony" była wdzięczna za wsparcie od fanów. 

Jesteście niesamowite, kobitki. Łączę się z wami we wszystkich miastach i we wszystkich posiłkach. Nie sądziłam, że taki pozytywny odzew będzie od was - napisała obserwatorkom.

Życzymy dużo zdrowia przyszłej mamie!

'Rolnik szuka żony'. Marta Manowska o nowym uczestniku: Rozbił bank. Otrzymał więcej listów od Kamili"Rolnik szuka żony". Dobra wiadomość dla fanów. Show wraca na antenę

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Tomek wyjawił prawdę o rozstaniu z Kasią. Zaapelował do fanów

Więcej o: