"Rolnik szuka żony". Tomek wyjawił prawdę o rozstaniu z Kasią. Zaapelował do fanów

Tomek i Kasia byli jedną z czterech par, które powstały w dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wydawać by się mogło, że świetnie do siebie pasują. Dlatego fanów zszokowała informacja o rozstaniu. Teraz uczestnik postanowił zaspokoić ich ciekawość i zdradził, jak doszło do rozpadu relacji.

Droga do związku Kasi i Tomka z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" była mocno wyboista. Początkowo rolnik wybrał inną kandydatkę, dopiero później dał szansę Kasi. Dziewczyna weszła z nim w relację, jednak jakiś czas temu para potwierdziła rozstanie. Wtedy zadeklarowali, że nie będą wypowiadać się publicznie na temat rozstania. Chyba zmienili zdanie. Uczestnik wydał oświadczenie. Wiadomo już, kto podjął decyzję o końcu relacji.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Kamila Boś 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kamila pokazała plan treningowy. "Samo nic się nie zrobi"

"Rolnik szuka żony". Tomek zdradza szczegóły rozstania z Kasią. Wydał oświadczenie

Fanów programu "Rolnik szuka żony" od jakiegoś czasu nieustannie intryguje, kto podjął decyzję o rozstaniu. Niedawno osoba z bliskiego otoczenia byłych ukochanych uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała, że Tomek darzył Kasię wielkim uczuciem. Nieco później sama zainteresowana z przytupem powróciła do mediów społecznościowych i opublikowała zdjęcie z bukietem róż. Teraz Tomek w końcu postanowił zabrać głos w sprawie. Na Instagramie udostępnił specjalne oświadczenie. Decyzja o rozstaniu należała do Kasi. 

Ze względu, że od rozstania mojego i Kasi minął miesiąc, a plotki i spekulacje wciąż trwają, chciałbym napisać parę słów. Razem z Kasią rozstaliśmy się w zgodzie, decyzja, że najlepszym wyjściem będzie się rozstać, należała do Kasi - zaczął Tomek.

W dalszej części oświadczenia, Tomek zapewnił, że wpływu na rozstanie nie miało żadne sensacyjne wydarzenie. Dodał, że szanuje Kasię i nie zamierza wypowiadać się na jej temat negatywnie. 

W naszym związku nie wydarzyła się żadna sensacja, która miałaby wpływ na nasze losy, prywatne powody takiego rozwoju naszych rozmów chcemy zostawić dla siebie. Nie mam żalu wobec Kasi, dalej mam o niej bardzo dobre zdanie, dlatego nie umiem powiedzieć o niej czegoś negatywnego. Tak jak już Kasia pisała, życie toczy się dalej - napisał Tomek.

'Rolnik szuka żony'. Tomek o rozstaniu z Kasią'Rolnik szuka żony'. Tomek o rozstaniu z Kasią fot. Instagram/@swietokrzyskirolnik

Krystyna z 'Rolnik Szuka Żony' z partnerką"Rolnik szuka żony". Krystyna wróciła do żony. Dziecko w drodze. "Miłość zwyciężyła"

Na sam koniec, Tomek zaznaczył, że byłej partnerce życzy wszystkiego dobrego, a zainteresowanych ich relacją prosi o nieszerzenie spekulacji.

Kasi życzę wszystkiego dobrego oraz szczęścia. Natomiast wszystkich śledzących nasze życie proszę o uszanowanie naszej prywatności oraz nierozpowszechnianie nieprawdziwych plotek na temat naszego rozstania. Dziękuję - podsumował Tomek.

Co o tym sądzicie?

Więcej o: